Завершено досудове розслідування директора державного коледжу

Прокуратура Чернівецької області  скерувала до суду обвинувальний акт відносно директора одного з державних коледжів м. Чернівці  за підозрою у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст.368 (одержання службовою особою неправомірної вигоди), ч.1 ст. 366 (складання службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів) та ч.4 ст.358 (використання завідомо підробленого документа) КК України, повідомляє сайт БУКОВИНСЬКА ОКРУГА з посиланням на Прокуратуру Чернівецької області

Досудовим розслідуванням встановлено, що керівник навчального закладу пообіцяла приватному підприємцю здати в оренду приміщення спортивного залу в обхід офіційно визначеного законом порядку, якщо останній сплачуватиме їй особисто орендну плату за користування даним приміщенням.

10.05.2016 працівники прокуратури Чернівецької області спільно з співробітниками Служби безпеки України та поліції задокументували факт отримання вказаною посадовою особою від приватного підприємця 6000 гривень неправомірної вигоди.

Також встановлено, що обвинувачена здійснила службове підроблення документів та пред’явила їх слідству з метою створення собі алібі.

НОВИНИ РАЙОНІВ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Вижницького району

новини Герцаївського району

новини Глибоцького району

новини Заставнівського району

новини Кельменецького району

новини Кіцманського району

новини Новоселицького району

новини Путильського району

новини Сокирянського району

новини Строжинецького району

новини Хотинського району

новини Чернівців