Заступник голови РДА взяла участь в заході «Не згасне пам’ять про І. Миколайчука»

3 серпня 2017 року заступник голови районної державної адміністрації Г. Мельничук взяла участь в заході «Не згасне пам’ять про І. Миколайчука», приуроченому 30-річчю з дня смерті І. Миколайчука, який проходив в інтернет-центрі Кіцманської центральної районної бібліотеки.

Повідомляє сайт КІЦМАНЬ СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Кіцманської РДА.

«Значення творчості І. Миколайчука виходить за межі кіно – він залишив глибокий слід в українській культурі своєю творчістю загалом, єднаючи різні види мистецтва. Сьогодні ми згадуємо генія І. Миколайчука як одного із тих, що навічно стали символом українського духу» – зазначила Г. Мельничук, відкриваючи захід.

Під час заходу директор централізованої бібліотечної системи О. Сухолотюк презентувала книжкову виставку «Височінь білого птаха». Народний аматорський театр фольклору «Кіцманчани» виконав кілька пісень, в тому числі із кінострічок за участю І. Миколайчука.

В годині-спомині також взяли участь О. Тощук– начальник відділу культури, національностей та релігій районної державної адміністрації, С. Деревенко – голова районної організації Всеукраїнського об’єднання «Просвіта» ім. Т. Г. Шевченка, шанувальники творчості, інтелігенція міста та читачі бібліотеки.

Джерело: КІЦМАНЬ СЬОГОДНІ

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:                                                          

Блoгеры cтaнoвятcя oпacнее ИГИЛa и Гитлерa

Пoлтaвcькі пaцaни рвуть мережу

Cтеллa из шoу «Хoлocтяк-7» рaccкaзaлa, был ли у нее cекc c Дмитрием Черкacoвым

Укрaинcкaя cекc-cимвoл cделaлa зaявление o cвoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят вcтречaтьcя c пoлными женщинaми

Безвиз c ЕC: cкoлькo нужнo денег в cутки (ИНФOГРAФИКA)