Як завершуються жнива на полях Кіцманщини

У ці спекотні літні дні завершуються жнива на полях Кіцманщини. Погода посприяла тому, що урожайність радує аграріїв, тож поспішають зібрати зерно швидко і з мінімальними втратами.

Повідомляє сайт КІЦМАНЬ СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Кіцманської РДА.

Як повідомив начальник відділу агропромислового розвитку РДА Володимир Костюк,  на полях району зібрано близько 80% ранніх зернових.  Активно жнивують не лише сільгосппідприємства, а й люди, які посіяли ячмінь і пшеницю на своїх земельних ділянках.

Аргофірми зібрали майже 40 тисяч тонн збіжжя з площі понад 6 тис. га, а на особистих ділянках людей намолочено майже 13 тисяч тонн зерна з 2,5 тисяч гектарів площ. Валовий збір ріпака сільгосппідприємствами району перевищує 5,1 тис. тонн, озимого ячменю — більше 2,6, озимої пшениці  — понад 30 тисяч тонн. Завершили збирання ранніх зернових у ставчанському СВК «Зоря», отримавши урожайність, значно вищу від середнього показника по району. Озимий ячмінь на ставчанських полях вродив по 60 ц/га, озима пшениця — 74,6 ц/га, а урожайність ярого ячменю тут найвища на Кіцманщині —  75,4 ц/га.

Джерело: КІЦМАНЬ СЬОГОДНІ

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:                                                          

Блoгеры cтaнoвятcя oпacнее ИГИЛa и Гитлерa

Пoлтaвcькі пaцaни рвуть мережу

Cтеллa из шoу «Хoлocтяк-7» рaccкaзaлa, был ли у нее cекc c Дмитрием Черкacoвым

Укрaинcкaя cекc-cимвoл cделaлa зaявление o cвoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят вcтречaтьcя c пoлными женщинaми

Безвиз c ЕC: cкoлькo нужнo денег в cутки (ИНФOГРAФИКA)