Як школярі Вижниччини відзначали Міжнародний день рідної мови

21 лютого відзначався Міжнародний день рідної мови.

Для школярів Вижниччини він був досить насичений подіями. Навіть у дошкільних навчальних закладах були оформлені тематичні виставки, а у школах практично на всіх уроках та великих перервах тема рідної мови була головною.

Години спілкування, тематичні диктанти та навіть радіо лінійки, а також зустрічі з місцевими літераторами, передає сайт Вижниця Сьогодні з посиланням на Вижницьку РДА.

До цього дня у загальноосвітніх закладах району готувалися заздалегідь, тож і на районному, і на обласному рівні було, що показати. Семеро школярів, вихованців Вижницького будинку дитячої та юнацької творчості з Чорногузів, Вижниці, Вовчинця у Чернівцях взяли участь у святі «Читаємо твори Федьковича», що був присвячений Міжнародному дню рідної мови.

На IV етапі міжнародного конкурсу рідної мови імені Петра Яцика учениця 7 класу Іспаської ЗОШ І-ІІІ ступенів Людмила Труфин виборола ІІ місце.

Також школярі району взяли участь у святі рідної мови у Чернівцях у обласному центрі естетичного виховання «Юність Буковини»

 

НОВИНИ РАЙОНІВ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Вижницького району

новини Герцаївського району

новини Глибоцького району

новини Заставнівського району

новини Кельменецького району

новини Кіцманського району

новини Новоселицького району

новини Путильського району

новини Сокирянського району

новини Строжинецького району

новини Хотинського району

новини Чернівців