Як проходить Чистий четвер на Заставнівщині

Весна… Природа  вбирається в зелені шати. На деревах – молоде листя, квітують первоцвіти. Із потеплінням з’являється не лише гарний настрій, а й проблеми благоустрою району, адже необхідно оперативно прибрати вулиці, щось пофарбувати, побілити бордюри та дерева, пише сайт Заставна Сьогодні з посиланням на Заставнівську РДА.

Впродовж останніх років виконавча  влада району  приділяє особливу увагу впровадженню в життя планів із  благоустрою Заставнівщини. А з початком весняно-літнього періоду робота з покращення зовнішнього вигляду краю стає актуальнішою. Після зими краяни, як зазвичай, взялися за весняне прибирання, очищення парків, формування крон дерев.

Ми  кожного року навесні влаштовуємо  толоки: школярі, працівники установ та організацій, комунальні служби, підприємці виходять на вулиці та узбіччя доріг, щоб навести лад та зробити район ще чистішим та ще гарнішим. З цікавістю можна було помітити, як до цієї справи подекуди долучалися й інші учасники та помічники – пересічні жителі населених пунктів.  Адже лише спільними зусиллями громадськості, кожного  мешканця, кожного працівника ми зможемо зробити нашу спільну домівку ошатною.

Сьогоднішнє прибирання, яке триває на Заставнівщині – символічне. Адже у чистий четвер ми не тільки очищуємо вулиці, будинки, оселі від бруду, але й свої душі – від зла та скверни. Воодночас стаємо добрішими та милосерднішими.

Джерело: Заставна Сьогодні

Читайте также:

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

Назван самый сексуальный холостяк Земли

57-летняя модель удивила своими формами

Как снять головную боль за несколько минут?

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

 

НОВИНИ РАЙОНІВ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Вижницького району

новини Герцаївського району

новини Глибоцького району

новини Заставнівського району

новини Кельменецького району

новини Кіцманського району

новини Новоселицького району

новини Путильського району

новини Сокирянського району

новини Строжинецького району

новини Хотинського району

новини Чернівців