Як Новоселиччина відзначатиме пам’ятні дні

Сьогодні, 25 квітня, під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Каріни Поп відбулося засідання Організаційного комітету з відзначення в районі 72-ї річниці Перемоги  над нацизмом у Другій світовій війні, повідомляє сайт Новоселиця Сьогодні з посиланням на Новоселицьку РДА.

У зв’язку з відзначенням в державі 8 та 9 травня 2017 року Дня пам’яті та примирення у районі заплановано ряд заходів, а саме: у населених пунктах району – організація та проведення урочистих, просвітницьких, культурно-мистецьких заходів, мітингів, присвячених 72-й річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 72-їрічниці завершення Другої світової війни, заплановано покладання квітів до пам’ятників і пам’ятних знаків загиблим героям району у роки Другої світової війни.

Напередодні державних свят буде проведено комплекс робіт з благоустрою територій, що при­лягають  до пам’ятників, обелісків, мемо­ріалів воїнам – визволителям, місць по­ховань Другої світової війни в населених пунктах району. Також заплановано відвідування ветеранів війни за місцем проживання, надання їм необхідної допомоги.

В установах культури заплановано проведення зустрічей з учасниками  Другої Світової війни, воїнами-інтернаціоналістами, учасниками боїв на Сході України, тематичні лекції, бесіди, години-подвигу, демонстрація фільмів,  присвячених Дню Перемоги. У бібліотечних установах району – розгортання літературно-мистецької виставки «Їх подвиг житиме вічно».

У навчальних закладах району заплановано проведення уроків мужності, пам’яті, читацькі конференції, розгорнуті тематичні книжкові виставки, тематичні лекції, загальношкільні лінійки, бесіди, присвячені вшануванню пам’яті воїнів-визволителів та 72-й річниці Перемоги над нацизмом у Європі.

Члени Організаційного комітету запрошують всіх бажаючих приєднатися до відзначення в районі 72-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 72-їрічниці завершення Другої світової війни.

 Вже стало традиційним щорічне відзначення третього четверга травня в Україні Дня вишиванки – свята національної єдності, покликаного зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння національного вишитого одягу та об’єднати українців.

Тому сьогодні організаційний комітет розглянув також питання організації та проведення Дня вишиванки у районі.

За словами організаторів, основною метою Дня вишиванки є збереження українських цінностей і їх популяризація серед молоді та населення держави в цілому. Вишиванка – символ, який об’єднує українців, незалежно від мови, якою вони спілкуються, віросповіданьчи політичних поглядів.

Цього року свято набуває особливого значення, адже має на меті показати, що українці – єдині, це актуально  також і для нашого багатонаціонального району.Під час засідання обговорено план проведення відповідних заходів.

Зокрема, 18 травня 2017 року – у День вишиванки,  у районному центрі  м.Новоселиця заплановано оформлення експозиції символічних вишиванок, проведення параду вишиванок за участю всіх населених пунктах району та святкового концерту. Збір учасників розпочнеться о 14.00 год. біля міського парку.

Більш детальна інформація про перелік заходів буде опублікована ближче до свята.

У засіданні взяли участь заступник голови районної ради Ольга Цуркан та секретар Новоселицької міської ради Вадим Рошка.

Джерело: Новоселиця Сьогодні

Читайте также:

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

Назван самый сексуальный холостяк Земли

57-летняя модель удивила своими формами

Как снять головную боль за несколько минут?

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

НОВИНИ РАЙОНІВ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Вижницького району

новини Герцаївського району

новини Глибоцького району

новини Заставнівського району

новини Кельменецького району

новини Кіцманського району

новини Новоселицького району

новини Путильського району

новини Сокирянського району

новини Строжинецького району

новини Хотинського району

новини Чернівців