Як минув перший День села у Білому Потоці

Якщо для більшості сіл Путильщини святкування Дня села вже стало традицією, то у Білому Потоці (Усть-Путильська ОТГ) в день Успіння Пресвятої Богородиці його відзначили вперше. Виявилося, що місцеві жителі не тільки зразкові господарі-трудівники, а й набуткові гуцули. Близько сімдесяти осіб різних вікових категорій прийшли до сільського клубу, куди приїхали культпрацівники з Мариничів та Усть-Путили. Незважаючи на поважний вік, посходилися літні люди, залишивши вдома болячки та недуги. Усім було цікаво, що то має бути за свято.

Повідомляє сайт ПУТИЛА СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Rayon.cv.ua.

Погода посприяла, щоб захід провели на подвір’ї клубу. У віночку зелених гір імпровізована сцена з натовпом глядачів виглядала яскравою клумбою. Усть-Путильський сільський голова Іван Чев’юк та Мариничівська староста Марія Григоряк щиро дякували усім присутнім за те, що живуть і працюють у такому віддаленому краї. За те, що розвивають своїм трудом край, привчають до цього дітей і внуків. Іван Прокопович пообіцяв тримати на контролі питання надання Білому Потоку статусу села. Адже громада із 270 осіб – це зовсім не хутір. Тут проживають дев’ять багатодітних сімей, матері яких мають звання матері-героїні. На хуторі виховують багато діток, які є перспективою розвитку майбутнього села. Працюють багато талановитих майстрів, ґазди активно розвивають особисті селянські господарства. Єдиний мінус проживання цих життєрадісних і працелюбних людей – віддаленість від центральної дороги та відсутність магазину з товарами першої необхідності.

Зате ці люди надзвичайно дружні. Вони завжди прийдуть на допомогу одні одним, хоча живуть на кілометрових відстанях. Ось і цього дня зібралися жителі з усіх куточків і пагорбів, щоб під запальну гуцульську музику відпочити та набратися сил для нових трудових днів. А ще – добре посміятися. Якщо сміх і справді продовжує життя, то у Білому Потоці будуть лише довгожителі. Бо справжній заряд сміху подарували учасники аматорського театрального колективу СБК с. Мариничі на чолі з Оксаною Ватаманюк. Викликали бурхливі овації невигадані життєві історії у живому виконанні про двох кумів; бабцю, яка потрапила в райцентр; молодицю, яка вийшла заміж за старого і не знає куди його спекатися.

Відомі пісенні композиції звучали у виконанні Тетяни Скидан, Оксани Ватаманюк, Юрія Григоряка. Троїсті музики час від часу нагадували, що у горах свято, і розкотисто лунала від пагорба до пагорба запальна мелодія. У такій невимушеній обстановці пощастило святкувати день народження місцевій жительці Марії Шешур. Приємною несподіванкою для жінки стало музичне привітання з нагоди її свята.

На хвилі піднесення люди танцювали, веселилися і оберемками яскравих осінніх квітів дякували аматорам культзакладів за подароване свято. Тож із гарним почином, білопотоківчани! Сподіваємося, що започатковане цього року свято стане традиційним у вашому календарі сільських святкувань.

Джерело: ПУТИЛА СЬОГОДНІ

 

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Brazzers Готовит Порнопародию На “Игру Престолов”

Девушка использовала Instagram, чтобы показать свою невероятную трансформацию

Знаменитые женщины с пышной и натуральной грудью

Заняв пост президента, Эммануэль Макрон уже потратил 10 000 долларов на макияж

Геополитическая реверсия: “новые 80-е”

Пoчему мужчины не хoтят вcтречaтьcя c пoлными женщинaми

НОВИНИ РАЙОНІВ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Вижницького району

новини Герцаївського району

новини Глибоцького району

новини Заставнівського району

новини Кельменецького району

новини Кіцманського району

новини Новоселицького району

новини Путильського району

новини Сокирянського району

новини Строжинецького району

новини Хотинського району

новини Чернівців