Визначено переможців змагань з футболу серед силових структур області

6 вересня у Чернівцях на базі фізкультурно-оздоровчого комплексу «Олімпія» відбулася фінальна частина змагань з футболу серед силових структур області, приурочених Дню рятівника. За результатами ігор першого дня, у фіналі зустрілися команди Управління ДСНС України у Чернівецькій області, Головного управління Національної поліції області, Управління патрульної поліції міста Чернівці та обласного Управління Державної міграційної служби.

Повідомляє сайт ЧЕРНІВЦІ СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Управління ДСНС України у Чернівецькій області.

Змагання проходили динамічно, у гострій боротьбі за першість, адже ніхто з учасників не хотів віддавати перемогу супернику. За підсумками півфінальних ігор рятувальники виявилися сильнішими, ніж працівники міграційної служби, а команда Головного управління Національної поліції вправнішою за патрульну поліцію. Після цього команди зіграли фінальні ігри, у підсумку яких й визначились переможці змагань.

Так, перше місце здобули працівники Головного управління Національної поліції області, другою стала команда Управління ДСНС України у Чернівецькій області, а представники Управління Державної міграційної служби посіли третє місце.

Перший заступник начальника Управління ДСНС України у Чернівецькій області Андрій Мамавко подякував учасникам за сильну гру та вручив переможцям нагороди – дипломи і  кубки.

Окрім цього, найвправніших гравців команд відзначили у номінаціях. Так, кращим воротарем став учасник команди рятувальників Сергій Урсуляк, титул «Кращий захисник» здобув Валентин Шевчук (команда Управління патрульної поліції міста Чернівці), а Дмитра Дучака, що представляв Головне управління Національної поліції, привітали як кращого атакуючого гравця змагань.

Джерело: ЧЕРНІВЦІ СЬОГОДНІ

 

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Brazzers Готовит Порнопародию На “Игру Престолов”

Девушка использовала Instagram, чтобы показать свою невероятную трансформацию

Знаменитые женщины с пышной и натуральной грудью

Заняв пост президента, Эммануэль Макрон уже потратил 10 000 долларов на макияж

Геополитическая реверсия: “новые 80-е”

Пoчему мужчины не хoтят вcтречaтьcя c пoлными женщинaми

НОВИНИ РАЙОНІВ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Вижницького району

новини Герцаївського району

новини Глибоцького району

новини Заставнівського району

новини Кельменецького району

новини Кіцманського району

новини Новоселицького району

новини Путильського району

новини Сокирянського району

новини Строжинецького району

новини Хотинського району

новини Чернівців