Визначено переможців змагань з футболу серед силових структур області

6 вересня у Чернівцях на базі фізкультурно-оздоровчого комплексу «Олімпія» відбулася фінальна частина змагань з футболу серед силових структур області, приурочених Дню рятівника. За результатами ігор першого дня, у фіналі зустрілися команди Управління ДСНС України у Чернівецькій області, Головного управління Національної поліції області, Управління патрульної поліції міста Чернівці та обласного Управління Державної міграційної служби.

Повідомляє сайт ЧЕРНІВЦІ СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Управління ДСНС України у Чернівецькій області.

Змагання проходили динамічно, у гострій боротьбі за першість, адже ніхто з учасників не хотів віддавати перемогу супернику. За підсумками півфінальних ігор рятувальники виявилися сильнішими, ніж працівники міграційної служби, а команда Головного управління Національної поліції вправнішою за патрульну поліцію. Після цього команди зіграли фінальні ігри, у підсумку яких й визначились переможці змагань.

Так, перше місце здобули працівники Головного управління Національної поліції області, другою стала команда Управління ДСНС України у Чернівецькій області, а представники Управління Державної міграційної служби посіли третє місце.

Перший заступник начальника Управління ДСНС України у Чернівецькій області Андрій Мамавко подякував учасникам за сильну гру та вручив переможцям нагороди – дипломи і  кубки.

Окрім цього, найвправніших гравців команд відзначили у номінаціях. Так, кращим воротарем став учасник команди рятувальників Сергій Урсуляк, титул «Кращий захисник» здобув Валентин Шевчук (команда Управління патрульної поліції міста Чернівці), а Дмитра Дучака, що представляв Головне управління Національної поліції, привітали як кращого атакуючого гравця змагань.

Джерело: ЧЕРНІВЦІ СЬОГОДНІ

 

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Brazzers Готовит Порнопародию На “Игру Престолов”

Девушка использовала Instagram, чтобы показать свою невероятную трансформацию

Знаменитые женщины с пышной и натуральной грудью

Заняв пост президента, Эммануэль Макрон уже потратил 10 000 долларов на макияж

Геополитическая реверсия: “новые 80-е”

Пoчему мужчины не хoтят вcтречaтьcя c пoлными женщинaми