Визначено кращих державних службовців Сокирянського району

 25 квітня, в райдержадміністрації відбувся І тур щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець. В районному етапі конкурсу взяли участь 6 конкурсантів, з них 3 – керівників та 3 – спеціалістів, пише сайт Сокиряни Сьогодні з посиланням на Сокирянську РДА.

Серед учасників конкурсу проведено тестування на знання Конституції України, законодавства у сфері державної служби, специфіки функціональних повноважень райдержадміністрації, посадових обов’язків держслужбовця, правильність оформлення ділової документації та навики володіння сучасними комп’ютерними технологіями.

Всі конкурсанти достойно справилися з конкурсними завданнями, а  кращі знання показали: в номінації «Кращий керівник» – начальник архівного відділу райдержадміністрації Максим Юрко, а у номінації «Кращий спеціаліст» – адміністратор відділу з питань діяльності Центру надання адміністративних послуг райдержадміністрації Ірина Корчинська.

Голова організаційного комітету, керівник апарату райдержадміністрації Алла Серебрянська подякувала учасникам конкурсу та побажала переможцям достойно представити Сокирянський район в обласному турі Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець.

Джерело: Сокиряни Сьогодні

Читайте также:

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

Назван самый сексуальный холостяк Земли

57-летняя модель удивила своими формами

Как снять головную боль за несколько минут?

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

НОВИНИ РАЙОНІВ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Вижницького району

новини Герцаївського району

новини Глибоцького району

новини Заставнівського району

новини Кельменецького району

новини Кіцманського району

новини Новоселицького району

новини Путильського району

новини Сокирянського району

новини Строжинецького району

новини Хотинського району

новини Чернівців