Вижницький фестиваль «Джерело любові» розкриває нові таланти

Сім’я, родина, батьки – найголовніші поняття в житті кожного малюка, однак, нажаль, існує багато дітей, які позбавлені материнської любові. Тоді опіку над такими дітьми та їх захист бере на себе держава. Так, сьогодні, з метою підтримки і розвитку дитячої та юнацької творчості дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також тих, які виховуються у прийомних сім’ях і будинках сімейного типу вже п’ятий рік поспіль організовано районний благодійний конкурс дитячої творчості «Джерело любові». В районному будинку народної творчості та дозвілля зібралися десятки юних талантів, які демонстрували свої здібності та творчі здобутки на сцені. Вже традиційно організатори фестивалю, а це служба у справах дітей, районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, відділ культури райдержадміністрації пригостили юних гостей смаколиками та зацікавили розважальною програмою.

З теплими словами до присутніх звернувся голова райдержадміністрації Руслан Сенчук і висловив сподівання, що юні таланти, які сьогодні виступають на сцені, в майбутньому стануть гордістю не лише району, а й усієї України. А також посадовець закликав дітей розвивати свої здібності влітку та примножувати здобутки.

Маленькі виконавці дивували своїм вокалом, вміннями декламувати вірші, грою на музичних інструментах. Насамкінець учасників фестивалю нагородили почесними грамотами райдержадміністрації, цінними подарунками та пригостили морозивом від приватного підприємця Михайла Чорнея.

НОВИНИ РАЙОНІВ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Вижницького району

новини Герцаївського району

новини Глибоцького району

новини Заставнівського району

новини Кельменецького району

новини Кіцманського району

новини Новоселицького району

новини Путильського району

новини Сокирянського району

новини Строжинецького району

новини Хотинського району

новини Чернівців