Вижницька команда «Стоп-Кадр» стала віце-чемпіоном України

Ось і промайнув ще один сезон веселих і найкмітливіших. Він був надзвичайно важкий, але дуже цікавий. Адже честь Вижниччини і області захищали не одна, а дві команди КВК «СТОП-КАДР» і «ТОРПЕДО ПЛЮС» НВК «Берегометська гімназія» (керівник Запаранюк А.І.).

У місті Одеса команда «СТОП-КАДР» стала віце-чемпіоном  України серед  24 областей з КВН-ЮІР, а капітан команди Бідений Юрій одержав Почесний диплом «Найкращий учасник КВН-ЮІР України».

Для попередження дорожньо-транспортних пригод за участі дітей та залучення учнів для популяризації  у вивченні правил дорожнього руху та безпечної поведінки на вулицях та дорогах  у Берегометі вперше був проведений Всеукраїнський конкурс «Нова генерація за безпеку на дорозі». У конкурсі брали участь команди з Житомира, Запоріжжя, Черкас, Волині та Чернівців. У літературно-музичній композиції «Мій-друг безпечний друг» перше місце посіла команда з Житомирської області.  Наша команда має 3 місце, зате у номінації «КВК» серед студентських команд «СТОП-КАДР» завоювала «Гран-прі». Молодша команда «ТОРПЕДО ПЛЮС» посіла 3 місце, а юні таланти-п‘ятикласники з «ТІП-ТОП» з НВК «Берегометська гімназія» одержали приз «Юна зірочка». У березні колектив «СТОП-КАДР» гідно представив наш край у телевізійному проекті «Ліга сміху Захід».

Останньою відзнакою наших команд була участь у  Подільській лізі КВК з 116 фіналу, в якій  виступали дві команди з Вижницького району «СТОП-КАДР» та «ТОРПЕДО ПЛЮС», які дійшли до фіналу, залишивши позаду потужні колективи України. У результаті команда «СТОП-КАДР» стала віце-чемпіоном Подільської молодіжної ліги КВК. У цій лізі виступають  дорослі команди, викладачі вузів, успішні підприємці та шоумени. Наші шкільні команди показали чудовий результат і стали улюбленцями Кам’янець-Подільської публіки. Поїздки та виступи відбувались за підтримки сектору з питань молоді та спорту Вижницької РДА, Берегометської селищної ради та Бергометського ДЛМГ. Команда вдячна всім спонсорам і меценатам, батькам,  народному депутату І.П. Рибаку, адміністрації НВК «Берегометська гімназія» та вболівальникам, які палко підтримували наші команди.

НОВИНИ РАЙОНІВ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Вижницького району

новини Герцаївського району

новини Глибоцького району

новини Заставнівського району

новини Кельменецького району

новини Кіцманського району

новини Новоселицького району

новини Путильського району

новини Сокирянського району

новини Строжинецького району

новини Хотинського району

новини Чернівців