Вижницька команда «Стоп-Кадр» стала віце-чемпіоном України

Ось і промайнув ще один сезон веселих і найкмітливіших. Він був надзвичайно важкий, але дуже цікавий. Адже честь Вижниччини і області захищали не одна, а дві команди КВК «СТОП-КАДР» і «ТОРПЕДО ПЛЮС» НВК «Берегометська гімназія» (керівник Запаранюк А.І.).

У місті Одеса команда «СТОП-КАДР» стала віце-чемпіоном  України серед  24 областей з КВН-ЮІР, а капітан команди Бідений Юрій одержав Почесний диплом «Найкращий учасник КВН-ЮІР України».

Для попередження дорожньо-транспортних пригод за участі дітей та залучення учнів для популяризації  у вивченні правил дорожнього руху та безпечної поведінки на вулицях та дорогах  у Берегометі вперше був проведений Всеукраїнський конкурс «Нова генерація за безпеку на дорозі». У конкурсі брали участь команди з Житомира, Запоріжжя, Черкас, Волині та Чернівців. У літературно-музичній композиції «Мій-друг безпечний друг» перше місце посіла команда з Житомирської області.  Наша команда має 3 місце, зате у номінації «КВК» серед студентських команд «СТОП-КАДР» завоювала «Гран-прі». Молодша команда «ТОРПЕДО ПЛЮС» посіла 3 місце, а юні таланти-п‘ятикласники з «ТІП-ТОП» з НВК «Берегометська гімназія» одержали приз «Юна зірочка». У березні колектив «СТОП-КАДР» гідно представив наш край у телевізійному проекті «Ліга сміху Захід».

Останньою відзнакою наших команд була участь у  Подільській лізі КВК з 116 фіналу, в якій  виступали дві команди з Вижницького району «СТОП-КАДР» та «ТОРПЕДО ПЛЮС», які дійшли до фіналу, залишивши позаду потужні колективи України. У результаті команда «СТОП-КАДР» стала віце-чемпіоном Подільської молодіжної ліги КВК. У цій лізі виступають  дорослі команди, викладачі вузів, успішні підприємці та шоумени. Наші шкільні команди показали чудовий результат і стали улюбленцями Кам’янець-Подільської публіки. Поїздки та виступи відбувались за підтримки сектору з питань молоді та спорту Вижницької РДА, Берегометської селищної ради та Бергометського ДЛМГ. Команда вдячна всім спонсорам і меценатам, батькам,  народному депутату І.П. Рибаку, адміністрації НВК «Берегометська гімназія» та вболівальникам, які палко підтримували наші команди.