Восьмикласниця з Кам’янки зібрала понад 2 тисячі гривень для хворої дівчинки

 

Учні Кам’янської ЗОШ І-ІІІ ступенів беруть участь у багатьох акціях милосердя і допомоги, повідомляє сайт Глибока Сьогодні з посиланням на rayon.cv.ua.

Школярі разом з адміністрацією неодноразово організовували тематичні аукціони і допомагали воїнам АТО, хворим дітям, людям поважного віку.

Так, нещодавно учениця 8-Б класу Олеся Куделько протягом тижня провела акцію милосердя під назвою «Дорога до серця». Дівчинка пропонувала школярам купити символічну наліпку-сердечко із гарними малюнками, аби коштами допомогти маленькій дворічній Дарії, яка хворіє, а також її батькам Ігорю Богдановичу та Аллі Георгіївні, які потребують фінансової підтримки для коштовного лікування донечки.

Зібрані кошти (2105 грн.) Олеся вручила батьку Дарії разом із заступником з виховної роботи школи Юрієм Семеновичем Кирстюком.

Олеся — звичайна дівчинка, але ж скільки добра та любові у її юному сердечку. Висловлюємо велику подяку батькам нашої учениці, які допомогли восьмикласниці підготуватися до проведення цієї акції. Хай живе добро і милосердя! Нехай вони єднають і дітей, і дорослих!

НОВИНИ РАЙОНІВ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Вижницького району

новини Герцаївського району

новини Глибоцького району

новини Заставнівського району

новини Кельменецького району

новини Кіцманського району

новини Новоселицького району

новини Путильського району

новини Сокирянського району

новини Строжинецького району

новини Хотинського району

новини Чернівців