Волонтери Кіцманщини привезли з передової вдячність від вояків

Недільного ранку 12 серпня волонтери Кіцманського волонтерського центру повернулися з далекої поїздки на Схід України. Незважаючи на літню спеку, вони відвідали учасників бойових дій у Карлівці, Водяному, Бахмуті та Соледарі. Про це повідомляється на сторінці організації у Фейсбуці.

Повідомляє сайт КІЦМАНЬ СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Rayon.cv.ua.

«Солдати зустріли нас з радістю, а найбільше зраділи нашому приїзду земляки з Кіцманя, Драчинців, Брусниці, Кліводина, Мамаївців, Ставчан, Давидівців, Вашківців та Чернівців. Бійці були щиро дякували за доставку продуктів, води та необхідних речей, а також передають вдячність усім, хто долучився до поїздки», — повідомляють кіцманські доброчинці.

Волонтери та учасники бойових дій висловлюють подяку за фінансову допомогу депутату обласної ради Андрію Маковею, колективам Кіцманської районної ради та голові П.В.Лумею, Кіцманської ОДПІ ГУ ДФС у Чернівецькій області та керівнику І.Р.Репіховському, директору Кіцманського терцентру В.І.Рухтурак, інтернет-провайдеру «Гольфстрім», головам місцевих рад і громадам с.Борівці, с.Киселів, загальноосвітньому навчальному закладу с.Верхні Станівці, Кіцманській хлібопекарні, шипинецьким волонтерам та монастирю, військкому Кіцманського ОРВК.

Джерело: КІЦМАНЬ СЬОГОДНІ

 

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)