Вогнеборці навчили дітей та педагогів правильних дій на випадок пожежі

Коли трапляється пожежа у місцях з масовим перебуванням людей, найважливіше – правильно провести евакуацію з приміщення, щоб унеможливити травмування чи загибель людей у такій ситуації. Рятувальники Управління ДСНС часто проводять теоретичні заняття у місцях масового перебування людей, під час яких нагадують громадянам основні правила, яких слід дотримуватися при виході з приміщення. Однак, теоретичні знання варто підкріплювати практично.

Повідомляє сайт КІЦМАНЬ СЬОГОДНІ посилаючись на сайт ГУ ДСНС України в Чернівецькій області.

З цією метою 3 жовтня фахівці Кіцманського районного відділу Управління провели протипожежні інструктажі з тренуваннями у навчальному закладі міста Кіцмань та дитячому будинку «Ромашка» в селі Оршівці. Оскільки у цих установах постійно перебуває велика кількість дітей, котрих у екстреній ситуації може охопити паніка, вогнеборці спочатку повторили з дітворою та працівниками закладів правила пожежної безпеки. Фахівці Управління назвали причини, які найчастіше призводять до виникнення загорань, пояснили, як діяти під час пожежі, назвали основні вимоги до проведення евакуації у навчальному закладі та провели інструктаж із персоналом та педагогами на випадок дій при інших надзвичайних ситуаціях. Після цього присутні закріплювали здобуті знання на практиці.

Зокрема, у школі міста Кіцмань рятувальники провели навчальну евакуацію. У закладі було оголошено про умовну пожежу, а педагоги, зорієнтувавшись у ситуації, організували вихід дітей на вулицю. До місця збору у визначений час прибули всі школярі та вчителі. Загалом у навчанні взяли участь майже 700 учнів та більше 60 працівників школи.

Під час інструктажу у дитячому будинку «Ромашка» надзвичайники організували інше практичне тренування. Фахівці Управління ознайомили працівників закладу та дітей із принципами роботи вогнегасників, після чого кожен мав змогу ліквідувати умовну пожежу первинними засобами пожежогасіння.

Окрім цього, вогнеборці поспілкувалися із особами, відповідальними за дотримання вимог пожежної безпеки у закладах, надали їм методичні рекомендації та підсумували проведені навчання.

 

 

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінка застрягла у вікні, коли викидала свої фекалії під час побачення

Дивні сексуальні практики – збочення чи природа?

Мужчина изнасиловал, а затем и убил свою 3-недельную дочь

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец

НОВИНИ РАЙОНІВ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Вижницького району

новини Герцаївського району

новини Глибоцького району

новини Заставнівського району

новини Кельменецького району

новини Кіцманського району

новини Новоселицького району

новини Путильського району

новини Сокирянського району

новини Строжинецького району

новини Хотинського району

новини Чернівців