Відбулися слухання щодо об’єднання територіальних громад

У селах Грозинці та Санківці Хотинського району відбулися громадські слухання щодо добровільного об’єднання територіальних громад.

Повідомляє сайт ХОТИН СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Хотинської РДА.

На громадських слуханнях розглядали пропозицію села Колінківці Хотинського району щодо добровільного об’єднання територіальних громад сіл Колінківці, Грозинці, Бочківці та Санківці в об’єднану територіальну громаду з адміністративним центром в с. Колінківці.

Заступник голови районної державної адміністрації Тетяна Кравецька взяла участь у зборах громадян, що проходили в селі Грозинці, в яких взяли участь близько 300 жителів.

На обговорення були запрошені заступник голови Чернівецької обласної державної адміністрації Василь Гостюк, експерти Чернівецького відокремленого Центру розвитку місцевого самоврядування Тетяна Татарчук та Володимир Фесько, а також голови об’єднаних територіальних громад Хотинського району Олег Горбатюк та Юрій Юзва.

Представники обласної державної адміністрації спільно з експертами проінформували присутніх про стан впровадження реформи органів місцевого самоврядування та територіальної організації влади в області та Україні загалом, а також про переваги та перспективи від об’єднання.

Зокрема, Василь Гостюк акцентував, що децентралізація дає нові можливості для розвитку сільських територій та залучення додаткових фінансових ресурсів, сприяє оперативному і ефективному вирішенню питань місцевого значення та в отриманні наближених адміністративних послуг.

Після тривалого обговорення більшість присутніх підтримали пропозицію одного з виступаючих про об’єднання сіл Грозинці, Бочківці та Шилівці та доручили сільському голові ініціювати об’єднання.

На громадських слуханнях, що відбулися в селі Санківці, також обговорювали пропозицію щодо об’єднання територіальних громад сіл Колінківці, Грозинці, Бочківці та Санківці в об’єднану територіальну громаду з адміністративним центром в с. Колінківці.

Присутні жителі села підтримали дану пропозицію та рекомендували сільському голові скликати позачергову сесію Санківецької сільської ради для схвалення відповідного рішення. Розпорядженням сільського голови сесія призначена на 14 серпня 2017 року.

Відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», після схвалення сесією рішення про надання згоди на добровільне об’єднання територіальних громад, розпочнеться юридична процедура створення об’єднаної територіальної громади.

 Джерело: ХОТИН СЬОГОДНІ

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)

НОВИНИ РАЙОНІВ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Вижницького району

новини Герцаївського району

новини Глибоцького району

новини Заставнівського району

новини Кельменецького району

новини Кіцманського району

новини Новоселицького району

новини Путильського району

новини Сокирянського району

новини Строжинецького району

новини Хотинського району

новини Чернівців