Відбулося урочисте закриття табору «Бригантина»

Цими вихідними з нагоди звершення функціонування літнього оздоровчого наметового табору «Бригантина» відбулося урочисте закриття на яке завітали голова районної ради Василь Козак та керівник апарату райдержадміністрації Алла Серебрянська. Вітаючи дітей з гарними здобутками та досягненнями, Василь Васильович наголосив, що незважаючи на непросту ситуацію влада докладе всіх зусиль аби «Бригантина» щороку піднімала вітрила. А керівник апарату –  Алла Серебрянська відмітила поповнення в таборі дітей.

Повідомляє сайт СОКИРЯНИ СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Сокирянської РДА.

Слушною та влучною думкою поділилася одна з учасниць табору, яка висловилася щодо можливого на думку дітей поділу Сокирянського району. Передувала  цьому висновку робота в таборі над картою району. Після довгого обговорення в дитячому середовищі вирішено зберегти район в цілісному вигляді. За словами дітей, особливо учнів шкіл Сокирянської ОТГ, нині надзвичайно зменшилася конкурентоспроможність обдарованих дітей при проведенні олімпіад та різних конкурсів, що в свою чергу впливає на бажання дітей перемагати.

На завершення всім відпочиваючим наметового табору було вручено солодощі та фрукти, а переможцям змагань та краєзнавчих вікторин грамоти відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації.

Джрело: СОКИРЯНИ СЬОГОДНІ

 

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)