Відбулось урочисте відкриття оновленого приміщення амбулаторії

2 серпня у с. Мамаївці відбулось урочисте відкриття оновленого приміщення  Мамаївської амбулаторії загальної практики сімейної медицини, в якому взяли участь голова Кіцманської районної державної адміністрації Іван Друцул  спільно з головою Чернівецької облдержадміністрації Олександром Фищуком.

Повідомляє сайт КІЦМАНЬ СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Кіцманської РДА.

Звертаючись до учасників зібрання голова облдержадміністрації  О. Фищук наголосив, що завершення реконструкції та капітального ремонту Мамаївської амбулаторії є і очікуваною подією, і, одночасно, підведенням певних підсумків роботи органів виконавчої влади та місцевого самоврядування в цьому напрямку. «Амбулаторії загальної практики сімейної медицини – це майбутнє медицини на селі. Адже сьогодні люди тут можуть отримати первинну допомогу та зробити початкові лабораторні та інші обстеження. Тому наше завдання – покращити матеріально-технічну базу і умови роботи лікарів, щоб надання медичних послуг в селі було на високому рівні, зазначив посадовець.

Голова Кіцманської райдержадміністрації Іван Друцул також привітав із знаковою для Мамаївської громади подією: «Одним з найбільш актуальних питань для Кіцманського району залишається забезпечення жителів сіл якісним медичним обслуговуванням. І сьогодні наша сільська медицина поповнюється ще однією амбулаторією. Відкриття подібних медичних закладів – це досягнення не лише для громади села, а й для всього району, адже жителі двох сіл зможуть отримувати кваліфіковану медичну допомогу. Це близько семи тисяч мешканців. Сільська амбулаторія є взірцевим прикладом первинної медико-санітарної допомоги. Питання забезпечення населення якісними медичними послугами є пріоритетним для діючої влади».

Мамаївську громаду та працівників медустанови привітали також: директор департаменту охорони здоров’я Чернівецької облдержадміністрації Оксана Андрієць, голова районної ради Петро Лумей, головний лікар комунальної установи «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Мирослав Заліщук.

 Довідково:

      Мамаївська амбулаторія розташована в приміщенні збудованому в 1951 році, отже закладу був необхідний терміновий ремонт. На його проведення витрачено 300 тис. грн. та 185 тис. грн. на придбання меблів, 18 тис. грн. на придбання жалюзі. Всього витрачено  503 тис. грн.

Амбулаторія обслуговує 6238 мешканців с. Мамаївці та с. Новий Киселів. Санітарним автотранспортом медзаклад забезпечений. Тут розгорнуто 10 ліжок денного стаціонару   (в тому числі  3 – дитячих). В амбулаторії за  І півріччя  прийнято 24212 осіб, здійснено 5987 відвідувань вдома.

Джерело: КІЦМАНЬ СЬОГОДНІ

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)

НОВИНИ РАЙОНІВ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Вижницького району

новини Герцаївського району

новини Глибоцького району

новини Заставнівського району

новини Кельменецького району

новини Кіцманського району

новини Новоселицького району

новини Путильського району

новини Сокирянського району

новини Строжинецького району

новини Хотинського району

новини Чернівців