Відбулася спартакіада серед людей з обмеженими фізичними можливостями

Учора, 16 серпня 2017 року в міському парку міста Хотин відбулася традиційна ХХVIІІ спартакіада серед людей з обмеженими фізичними можливостями в Хотинському районі.

Про це повідомляє сайт ХОТИН СЬОГОДНІ з посиланням на сайт РДА.

Люди з обмеженими фізичними можливостями мали змогу по-дружньому порівнятися силою і витримкою, проявити спортивне загартування, продемонструвати свою спортивну підготовку, піднятися на почесний п’єдестал переможців, а разом з тим розкрити нові таланти, збагатитися новими яскравими враженнями і просто поспілкуватися один з одним.

Учасників спартакіади привітали, перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Марцинкевич, голова райради Олександр Плаксивий, міський голова Микола Головльов, голова Хотинського районного товариста інвалідів Сергій Пелепецький, голова обласної організації інвалідів Всеукраїнської асоціації інвалідів «Союз інвалідів України» Микола Рошко, а також народний депутат України Максим Бурбак. Гості побажали присутнім здоров’я, миру, добробуту і такої ж витримки у подоланні всіх життєвих негараздів і перешкод.

До участі у спартакіаді було представлено такі види спортивних змагань: шахи, шашки, дартс, перегони на візках, настільний теніс, спортивна гра «Городки».

Окрім цього, присутні мали можливість випробувати свої сили в знаннях з правил дорожнього руху та стрільбі з пневматичної гвинтівки. Переможці нагороджені грамотами та дипломами.

На Спартакіаді панувала дружня атмосфера, емоції людей, піднесений гарний настрій. Учасники від душі дякували всім, хто організував та провів для них таке урочисте спортивне свято.

Цей захід є яскравим прикладом того, що жити повноцінним життям, наповненим подіями, новими звершеннями та перемогами, гідний кожен. Незалежно від того, хто посів призові місця, вони всі – переможці, адже не склали руки та, незважаючи ні на що, продовжують бути оптимістами. За підсумками проведення ХХУІІІ відкритої спартакіади серед людей з обмеженими фізичними можливостями переможці районного рівня стануть учасниками Обласної спартакіади, яка відбудеться 17 серпня в місті Кіцмань.

Побажаємо нашій команді успіху та перемог на обласному рівні.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:                        

Блoгеры cтaнoвятcя oпacнее ИГИЛa и Гитлерa

Пoлтaвcькі пaцaни рвуть мережу

Cтеллa из шoу «Хoлocтяк-7» рaccкaзaлa, был ли у нее cекc c Дмитрием Черкacoвым

Укрaинcкaя cекc-cимвoл cделaлa зaявление o cвoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят вcтречaтьcя c пoлными женщинaми

Безвиз c ЕC: cкoлькo нужнo денег в cутки (ИНФOГРAФИКA)

 

НОВИНИ РАЙОНІВ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Вижницького району

новини Герцаївського району

новини Глибоцького району

новини Заставнівського району

новини Кельменецького району

новини Кіцманського району

новини Новоселицького району

новини Путильського району

новини Сокирянського району

новини Строжинецького району

новини Хотинського району

новини Чернівців