В Районі активно проходить посівна кампанія

Нинішнього року для забезпечення комплексу осінньо -польових робіт сільськогосподарським підприємствам, згідно розрахунків, необхідно 11 мільйон гривень, про це сьогодні на нараді в райдержадміністрації повідомили представники відділу агропромислового розвитку.

Повідомляє сайт СОКИРЯНИ СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Сокирянської РДА.

Загалом у поточному році по всіх категоріях господарств під посів озимих планується 5,12 тисяч гектарів, що на  0,39 тисяч гектарів більше ніж у 2017 році. За оперативними даними посіяно озимих культур  під урожай 2018 року на площі 0,68 тисяч гектарів (13,3% до прогнозу).

Наразі агроформуваннями проведено підживлення мінеральними добривами посіяних озимих культур на площі 6,2 тисяч гектарів. Також підготовлено грунт до весняного посіву. Окрім того, створено 90% запас паливно-мастильних матеріалів. Майже повністю готовий тракторна, ґрунтообробна та посівна техніка. Разом з тим, існує проблема в дослідженні якості насіння через відсутність в районі спеціальної служби.

На завершення обговорено питання сплати орендної плати за землю. За інформацією профільного відділу, станом на 04.10.2017 року  орендної плати сплачено у розмірі 2211,6 тисяч гривень або 8,9% до прогнозу. За результатами наради дано відповідні доручення.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінка застрягла у вікні, коли викидала свої фекалії під час побачення

Дивні сексуальні практики – збочення чи природа?

Мужчина изнасиловал, а затем и убил свою 3-недельную дочь

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец