В Новоселиці відбувся бюджетний звіт

Відбулося засідання виконавчого комітету Новоселицької міської ради. Міський голова М. Нікорич звітувала про  виконання міського бюджету за І квартал 2018 року.

Виконком затвердив кошторисну документацію на об’єкти: «Реконструкція 8-ми квартирного житлового будинку з нежитловими приміщеннями під дитячий дошкільний заклад з навчальними приміщеннями по вул. Буковинській, 2 в с. Слобода Новоселицького району Чернівецької області (коригування)»,  «Капітальний ремонт приміщення з встановленням глядацьких трибун на стадіоні с. Строїнці Новоселицького району Чернівецької області», «Капітальний ремонт ділянки пішохідної алеї (відновлення покриття) в міському парку в м.Новоселиця Чернівецької області», а також ремонт ділянки дороги у с. Рингач.

Затверджено робочий проект відводу зливових вод від садиб в районі вулиць Хотинського Повстання, Кузьми Галкіна в м. Новоселиця, списків дітей пільгових категорій, які будуть оздоровлюватись в пришкільних таборах закладів загальної середньої освіти Новоселицької ОТГ та вартості харчування.

Прийнято низку рішень з питань життєдіяльності Новоселицької громади.

НОВИНИ РАЙОНІВ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Вижницького району

новини Герцаївського району

новини Глибоцького району

новини Заставнівського району

новини Кельменецького району

новини Кіцманського району

новини Новоселицького району

новини Путильського району

новини Сокирянського району

новини Строжинецького району

новини Хотинського району

новини Чернівців