У Новоселицькій поліклініці відкрили денний стаціонар

22 лютого відбулося урочисте відкриття денного стаціонару у комунальній установі «Центр первинної медико-санітарної допомоги Новоселицького району», інформує сайт Новоселиця Сьогодні з посиланням на Новоселицьку РДА.

Колектив закладу з нагоди важливої події привітали директор Департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації Оксана Андрієць, голова районної державної адміністрації Євгенія Бойко, заступник голови районної ради Ольга Цуркан.

Освятив приміщення денного стаціонару настоятель Свято-Успенської церкви митрофорний протоієрей Євгеній Беженар.

«Відкриття денного стаціонару – це радісна подія для жителів району, влади, яскраве свідчення того, що ми  працюємо на благо людей» – наголосила голова районної державної адміністрації Євгенія Бойко.

Також Центру первинної медико-санітарної допомоги Новоселицького району» було презентовано автомобіль для перевезення хворих, фахівців вторинного рівня для консультацій та ін. Ключі відавтомобіля було вручено також Ванчиківецькій амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

Головний лікар КУ «Центр первинної медико-санітарної допомоги Новоселицького району» В’ячеслав Бежан подякував усім, хто долучився до цієї події, зокрема, районній владі.

Для того, щоб денний стаціонар запрацював, було проведено капітальний ремонт приміщення та придбано медичне обладнання.

Денний стаціонар розрахований на 5 ліжок, працюватиме з восьмої години ранку до восьмої години вечора, вихідний – неділя. Це дозволить наблизити медичні послуги до пацієнтів.

НОВИНИ РАЙОНІВ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Вижницького району

новини Герцаївського району

новини Глибоцького району

новини Заставнівського району

новини Кельменецького району

новини Кіцманського району

новини Новоселицького району

новини Путильського району

новини Сокирянського району

новини Строжинецького району

новини Хотинського району

новини Чернівців