У Новоселиці пройшло шкільне свято “Сузір’я талантів”

Всю шкільну родину Новоселицького районного ліцею об’єднали звітні загальношкільні батьківські збори під назвою «Сузір’я талантів».

Концерт розпочався з виступу вчителів зі своєю музично-хореографічною композицією «Буковина-багатонаціональний край», яка виборола Гран-Прі на фестивалі педагогічної самодіяльності «Таланти твої, освітянська родино».

Директор ліцею Інна Каліструк привітала всіх присутніх зі святом, відзначила всі перемоги шкільної родини протягом 2017/2018 навчального року, подякувала всім батькам, вчителям та дітям за підтримку та їхню неоціненну працю, зазначивши, що всі ми разом є однією великою родиною, сузір’ям, де найяскравішими зірками сяють шкільні обдарування.

На свято завітали також і гості – голова Новоселицької об’єднаної громади Марія  Нікорич та завідувач районного методичного кабінету Сергій Власов, які виступили з привітальним словом та нагородили директора та вчителів грамотами за сумлінну працю.

На святі всі учні ліцею мали змогу показати всі свої таланти: танці, співи, вірші… Кожен учень сяяв як зірочка у яскравій та неповторній галактиці нашого ліцею.

НОВИНИ РАЙОНІВ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Вижницького району

новини Герцаївського району

новини Глибоцького району

новини Заставнівського району

новини Кельменецького району

новини Кіцманського району

новини Новоселицького району

новини Путильського району

новини Сокирянського району

новини Строжинецького району

новини Хотинського району

новини Чернівців