У Новоселиці говорили про пожежну безпеку та надзвичайні ситуації

Голова районної державної адміністрації Євгенія Бойко провела чергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Члени комісії розглянули ряд питань, серед них – додаткові заходи із забезпечення пожежної безпеки та недопущення надзвичайних ситуацій на об’єктах освітньої галузі, культури, охорони здоров’я, місць відпочинку людей.

Повідомляє сайт НОВОСЕЛИЦЯ СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Новоселицької РДА.

Також проаналізовано стан створення та забезпечення боєздатності підрозділів місцевої пожежної охорони, фінансування місцевими бюджетами заходів у сфері цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки в Новоселицькому районі.

Обговорено виконання заходів щодо недопущення виникнення пожеж у житловому секторі та природних екосистемах, травмування та загибелі людей на них; стан готовності об’єктів комунального, паливно-енергетичного та дорожнього господарства району до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років; стан техногенної безпеки потенційно небезпечних об’єктів таобладнання в них систем раннього виявлення надзвичайних ситуацій та оповіщення у разі їх виявлення.

Присутніх на засіданні було проінформовано про санітарний стан водосховищ, стоків та інших гідротехнічних об’єктів водоохоронних зон та зон санітарної охорони джерел, водозабірних споруд і водопроводів, у тому числі підземних джерел; роботу евакуаційних органів району; підготовку до контрольної перевірки стану реалізації державної політики у сфері цивільного захисту населення і територій, техногенної та пожежної безпеки, організації аварійно-рятувальної справи у Чернівецькій області.

Члени комісії затвердили перелік об’єктів на території Новоселицького району, які підпадають під категорію потенційно небезпечних об’єктів.

За результатами обговорень комісією  прийнято рішення, які будуть надіслані структурним підрозділам райдержадміністрації, органам виконавчої влади на місцях, керівникам служб району для відповідного реагування.

Джерело: НОВОСЕЛИЦЯ СЬОГОДНІ

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінка застрягла у вікні, коли викидала свої фекалії під час побачення

Дивні сексуальні практики – збочення чи природа?

Мужчина изнасиловал, а затем и убил свою 3-недельную дочь

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец

НОВИНИ РАЙОНІВ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Вижницького району

новини Герцаївського району

новини Глибоцького району

новини Заставнівського району

новини Кельменецького району

новини Кіцманського району

новини Новоселицького району

новини Путильського району

новини Сокирянського району

новини Строжинецького району

новини Хотинського району

новини Чернівців