У Китаї видають кредити під заставу інтимних фото

У разі неповернення позики кредитор може опублікувати фотографії.

На тлі розвивається видачі кредитів онлайн в Китаї почали видавати кредити з особливим видом забезпечення: в разі, якщо позичальник не зможе вчасно і повністю виплатити суму, кредитор опублікує в мережі його інтимні фотографії, передає TJ.

Дівчат-студенток просять надіслати фотографію голяка разом зі своїм паспортом. В обмін онлайн-кредитори видають їм позики на тисячі юанів. У разі, якщо студентки відмовляються виплачувати кредит, позичальники загрожують відправити знімки батькам або опублікувати їх в соцмережах, повідомляє Quartz з посиланням на китайське видання South Metropolis Daily.

Одна зі студенток, яка назвалася Лі Лі, взяла в борг 500 юанів (близько 2 тисяч гривень) під 30% в тиждень у кредитора на платформі Jiedaibao, якою володіє фонд JD Capital. Чи Лі вирішила взяти нові позики, щоб виплатити старі, і в підсумку виявилася повинна порядку 55 тисяч юанів (220 тисяч гривень). Тепер її кредитор загрожує опублікувати її інтимні знімки.

Інша студентка відправила інтимне відео в обмін на позику в 10 тисяч юанів (37 тисяч гривень). Скріншот повідомлення з погрозами, відправленого їй кредитором, широко розійшовся по китайським ЗМІ: ситуацію додатково посилило те, що дівчина нібито брала кредит на аборт після небажаної вагітності.

Джерело: Сегодня

НОВИНИ РАЙОНІВ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Вижницького району

новини Герцаївського району

новини Глибоцького району

новини Заставнівського району

новини Кельменецького району

новини Кіцманського району

новини Новоселицького району

новини Путильського району

новини Сокирянського району

новини Строжинецького району

новини Хотинського району

новини Чернівців