У Кіцмані вшанували загиблих українських військових в Іловайську та Дебальцеве

29 серпня в Україні вшановують пам’ять загиблих українських військових в Іловайську та Дебальцеве.

Працівники Кіцманської районної дитячої бібліотеки за участі заступника голови райдержадміністрації Г. Мельничук провели історичний екскурс для юних читачів – учнів загальноосвітніх навчальних закладів, під назвою «Минуло три роки з дня страшної трагедії під Іловайськом».

Повідомляє сайт КІЦМАНЬ СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Кіцманської РДА.

Відвідувачі бібліотеки, що завітали на захід, дізнались про те, що саме цього дня у 2014 р. під Іловайськом сили АТО зазнали найбільших втрат у боях з російським агресором. Тоді українські збройні підрозділи потрапили у вороже оточення. Зокрема, за важливий стратегічний об’єкт Донбасу – місто Іловайськ – боротьба тривала з середини серпня. Українським військовим майже вдалося оволодіти містом, але Москва кинула у супротив свої регулярні війська. В результаті близько десятка батальйонів українців потрапили в оточення. 29 серпня бойовики запропонували відкрити для українських військових гуманітарний коридор, по якому вони б могли вийти з «котла». Однак це була пастка… Згідно з даними Генпрокуратури України тоді загинули 366 українських вояків, 429 отримали поранення, 300 потрапили в полон. Щоправда, учасники тих подій, які вижили, називають більші цифри загиблих. Тому в останні дні серпня в Україні вшановується пам’ять загиблих учасників бойових дій в Іловайську та Дебальцевому.

Після закінчення історичного екскурсу учасники заходу вшанували пам’ять загиблих воїнів-захисників України хвилиною мовчання та запалили свічу пам’яті біля експозиції «Герої не вмирають!», яка присвячена воїнам-учасникам АТО  з Кіцманщини Баб’юку Віктору Ярославовичу та Моренюку Валер’яну Ярославовичу, якізагинули за мирне небо над Україною.

Слава, честь і вічна пам’ять Вам – Герої !

Слава Україні!

Джерело: КІЦМАНЬ СЬОГОДНІ

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НА САЙТІ UATOPINFO-ВСІ НОВИНИ УКРАЇНИ:

Brazzers Гoтoвит Пoрнoпaрoдию Нa “Игру Престoлoв”

Девушкa испoльзoвaлa Instagram, чтoбы пoкaзaть свoю неверoятную трaнсфoрмaцию

Знaменитые женщины с пышнoй и нaтурaльнoй грудью

Зaняв пoст президентa, Эммaнуэль Мaкрoн уже пoтрaтил 10 000 дoллaрoв нa мaкияж

Геoпoлитическaя реверсия: “нoвые 80-е”

Пoчему мужчины не хoтят вcтречaтьcя c пoлными женщинaми