У Кіцмані говорили про молодіжну політику

21 лютого 2018 року при заступнику голови районної державної адміністрації Г. Мельничук проведено засідання  Координаційної ради з питань молодіжної політики. Про роль учнівського та студентського самоврядування у розвитку молодіжної політики Кіцманського району доповіли заступник голови районної ради учнівського самоврядування Г. Федорюк та голова студентської ради К. Гикова.

Повідомляє сайт КІЦМАНЬ СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Кіцманської РДА.

Про проведення в районі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-     патріотичної гри «Сокіл» («Джура») проінформувала директор Будинку дитячої творчості Г. Максимюк.

Про проведення в районі Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене» у 2018 році поінформувала головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Ж. Бербенюк.

 За результатами засідання вирішили інформацію доповідачів взяти до уваги та провести в районі на належному рівні районний етап  Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») та активізувати в закладах загальної середньої освіти району роботу по створенню гуртків з військово-патріотичного виховання та по підготовці і проведенню шкільних етапів гри «Сокіл» («Джура»), відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації спільно з службою у справах дітей, районним центром соціальних служб для сім”ї, дітей та молоді, Кіцманським ВП ГУНП України   в Чернівецькій   області, КУ “Кіцманська  центральна районна лікарня” продовжити проведення Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції “Відповідальність починається з мене” у 2018 році та забезпечити здійснення плану заходів проведення Акції.

 
 

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Ссылки

Человек-синтол остался без «рук-базук»

Иранка сделала 50 пластических операций, чтобы выглядеть, как Анджелина Джоли но что-то пошло не так (ФОТО

Непрекращающаяся эрекция захватила ирландскую деревушку

Китайский школьник похвастался трупом обезглавленной им матери перед друзьями

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец

Никто не идеален: знаменитости, имеющие изъяны тела (ФОТО)

Мужчина изнасиловал, а затем и убил свою 3-недельную дочь

Дивні сексуальні практики – збочення чи природа?

Жінка застрягла у вікні, коли викидала свої фекалії під час побачення

Знаменитые женщины с пышной и натуральной грудью (ФОТО)

Эта девушка использовала Instagram, чтобы показать свою невероятную трансформацию

Супермаркет убрал с полок всю иностранную еду, чтобы высказать свое мнение относительно расизма