У Кельменцях згоріла господарська будівля

У селі Нелипівці Кельменецького району виникла пожежа в господарській будівлі. Загорання сталося на горищі будівлі.

Повідомлення про пожежу до рятувальників надійшло близько першої години ночі від сусідів, які помітили небезпеку тоді, коли вогонь поширився на значну площу. На місце події відразу були направлені пожежно-рятувальний підрозділ смт Кельменці та місцева пожежна охорона села Росошани, повідомляють КЕЛЬМЕНЦІ СЬОГОДНІ.

Швидкому поширенню вогню сприяли дерев’яні конструкції покриття та саманні стіни споруди. Ліквідацію пожежі ускладнювало і те, що всередині господарської будівлі зберігалися тракторні шини та аміачна селітра, внаслідок чого на пожежі утворилося дуже сильне задимлення, тому вогнеборці працювали в апаратах захисту органів дихання. Рятувальники ліквідували пожежу в тих межах, у яких застали її на момент прибуття, не допустивши розповсюдження вогню по всій будівлі.

В подальшому пожежу було ліквідовано. Полум’ям знищено покрівлю господарської будівлі. Загальна площа пожежі склала 200 кв.м. Завдяки діям рятувальників від знищення було врятовано господарську будівлю, в якій виникла пожежа.

Причина виникнення пожежі встановлюється.

НОВИНИ РАЙОНІВ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Вижницького району

новини Герцаївського району

новини Глибоцького району

новини Заставнівського району

новини Кельменецького району

новини Кіцманського району

новини Новоселицького району

новини Путильського району

новини Сокирянського району

новини Строжинецького району

новини Хотинського району

новини Чернівців