У Чернівцях судитимуть чоловіка, що з похмілля побив правоохоронця

У Чернiвцях засудили чоловiка, який у примiщеннi прокуратури з похмiлля побив полiцейського. У Чернiвцях Шевченкiвський районний суд встановив покарання у виглядi одного року умовного ув’язнення мiсцевому мешканцевi, який вранцi 27 липня побив полiцейського у примiщеннi прокуратури Чернiвецької областi на вулицi Кордуби та намагався втекти вiд правоохоронцiв.

Повідомляє сайт ЧЕРНІВЦІ СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Молодий Буковинець.

Як зазначається у вiдповiдному судовому вироку, що розмiщений у Єдиному реєстрi судових рiшень, зловмисник, перебуваючи у примiщеннi прокуратури умисно нанiс один удар рукою в область обличчя полiцейському управлiння полiцiї охорони, який виконував функцiональнi обов’язки по охоронi примiщення прокуратури.

Далi зловмисник, намагаючись уникнути затримання, вибiг з примiщення i штовхаючись руками, спричинив ще одному полiцейському тiлеснi ушкодження у виглядi синця.

Чоловiк у судовому засiданнi свою вину визнав повнiстю та повiдомив, що увечерi напередоднi вiн разом з друзями розпивав спиртнi напої поблизу кiнотеатру “Чернiвцi”. Як подiї розвивалися далi, вiн не пам’ятає, бо був сильно п’яний. А до свiдомостi прийшов на кушетцi у примiщеннi прокуратури.

Зловмисник у скоєному щиро розкаявся i попросив вибачення у потерпiлого полiцейського.

Суд засудив зловмисника до одного року обмеження волi та звiльнив його вiд вiдбування покарання у випадку, якщо чоловiк упродовж одного року не вчинить нового злочину i виконає всi покладенi на нього обов’язки.

Джерело: ЧЕРНІВЦІ СЬОГОДНІ

 

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:
 Жінка застрягла у вікні, коли викидала свої фекалії під час побачення
Дивні сексуальні практики – збочення чи природа?
Мужчина изнасиловал, а затем и убил свою 3-недельную дочь
Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец