У Чернівцях пройде ІІ Міжнародний авіаційно-туристичний форум

7 квітня Чернівецька міська рада спільно з Асоціацією “Аеропорти України”, членом Правління якої є КП «Міжнародний аеропорт «Чернівці», організовують проведення 2-го міжнародного авіаційно-туристичного форуму, пише сайт БУКОВИНСЬКА ОКРУГА з посиланням на Чернівецьку міську раду.

Цьогоріч на форумі будуть підняті і обговорені важливі питання, які стосуються як авіаційної так і туристичної сфери, які на сьогоднішній день тісно переплітаються і від співпраці яких залежить розвиток нашого міста. Загальною темою на форумі буде: “Перспективи розвитку пасажирських та вантажних авіаперевезень в регіональних аеропортах України”.

До участі в роботі форуму запрошуються усі, кого дана подія не залишить байдужими, кому цікаві перспективи розвитку, в першу чергу, Чернівецького аеропорту в плані ведення бізнесу, що пов’язаний з авіаперевезеннями.

Запрошуються депутати Чернівецької міської та обласної рад, які отримають змогу вникнути у всі аспекти авіаційної діяльності та впевнитись у необхідності приведення інфраструктури аеропорту до сучасних міжнародних вимог не тільки через постійне спілкування з керівництвом аеропорту а через безпосереднє спілкування з провідними фахівцями та експертами авіаційної галузі.

Під час роботи форуму, всі матимуть змогу оцінити прогрес, що відбувся за останній час в роботі аеропорту, а також почути багато цікавої інформації, стосовно існуючих рейсів та тих, які плануються в перспективі.

Довідково
І-й Міжнародний авіаційний форум «Роль аеропорту «Чернівці» в розвитку економіки та туризму в регіоні» відбувся 25 січня 2016 року. Проведення та результати роботи 1-го Форуму привернули увагу до аеропорту, кардинально змінили бачення перспектив його розвитку як у власника, у Державіаслужби та Мінінфраструктури, так і авіакомпаній, що дало змогу аеропорту знову «стати на крило», відновити регулярні перевезення та виконання чартерних туристичних авіаперевезень.

Джерело: БУКОВИНСЬКА ОКРУГА

Читайте также:

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

Назван самый сексуальный холостяк Земли

57-летняя модель удивила своими формами

Как снять головную боль за несколько минут?

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

НОВИНИ РАЙОНІВ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Вижницького району

новини Герцаївського району

новини Глибоцького району

новини Заставнівського району

новини Кельменецького району

новини Кіцманського району

новини Новоселицького району

новини Путильського району

новини Сокирянського району

новини Строжинецького району

новини Хотинського району

новини Чернівців