У Чернівцях пройде Чемпіонат України з автокросу

На трасі “Суперкрос”, що на вулиці Руській, 17 та 18 червня на честь Дня Конституції України відбудеться Чемпіонат України з автомобільного кросу. Пілоти змагатимуться на спортивних легкових автомобілях, спортивно-кросових автомобілях «багі», спортивно-кросових автомобілях «міні-багі» (група 1ю-молодша віком від 5 до 10 років),  на спортивно-кросових автомобілях «міні-багі» – (група 1ю-старша віком від 10 до 16 років).

Розклад:

П’ятниця, 17 червня – адміністративна та технічна перевірка (8.00-12.00); – вільні тренування, кваліфікаційні заїзди, які будуть вирішувати місця на старті спортсменів та перша серія фінальних заїздів (14.00-17.00);

Субота, 18 червня – фінальні серії заїздів та нагородження переможців змагань (9.30-15.00). Перегони присвячені 35-річчю створення СТК „Буковина” та 20-річчю створення Асоціації „Техноспорт”. Також цього року виповнюється 20 років з початку проведення змагань з автокросу на трасі „Суперкрос”.

Довідково:

Клас 8 – автомобілі з робочим об’ємом двигуна до 1600 куб. см. включно;з приводом на одну вісь. Клас 12 (Турінг Автокрос — класифікація FIA)

– автомобілі з робочим об’ємом двигуна до 3500 куб. см. включно без наддуву або до 2058 куб. см. включно для двигунів з наддувом. Дивізіон 3 (Д-3):одномісні автомобілі для автокросу (багі), чотирьохколісні транспортні засоби, сконструйовані та збудовані для участі у автокросі. Автомобілі можуть мати 2 чи 4 ведучі колеса. У наступних залікових групах: 1-ЮСТ та 1-ЮМ

– автомобілі для молоді з двигуном з робочим об’ємом до 210 куб. см. включно з приводом на задню вісь; 2–залікова група

– автомобілі з двигуном з робочим об’ємом до 1500 куб. см. включно і обмеженнями у підготовці згідно п.5.11 Загального Регламенту;

– автомобілі (багі юніор-класифікація FIA) з мотоциклетним чотиритактним двигуном з робочим об’ємом до 600 куб. см. 3-залікова група (Багі 1600 – класифікація FIA)

– автомобілі з робочим об’ємом двигуна до 1600 куб. см. включно без наддуву; 4-залікова група (Супер Багі – класифікація FIA)

– автомобілі з робочим об’ємом двигуна до 4000 куб. см. для двигунів без наддуву і до 2352 куб. см. включно для двигунів з наддувом.

Чернівецька міська рада

 

НОВИНИ РАЙОНІВ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Вижницького району

новини Герцаївського району

новини Глибоцького району

новини Заставнівського району

новини Кельменецького району

новини Кіцманського району

новини Новоселицького району

новини Путильського району

новини Сокирянського району

новини Строжинецького району

новини Хотинського району

новини Чернівців