Створення Кіцманської об’єднаної територіальної громади на фінішній прямій

Близько 9 місяців тому розпочався процес створення Кіцманської об’єднаної територіальної громади. А днями сімнадцята позачергова сесія Кіцманської міської ради прийняла кінцеве і остаточне рішення в межах своїх повноважень і на своєму рівні.

Повідомляє сайт КІЦМАНЬ СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Кіцманської РДА.

7 серпня на порядку денному позачергової сесії було одне головне питання — «Про добровільне об’єднання територіальних громад». У проекті рішення сесії йдеться: «Відповідно до ст.2, 4, 6, 7 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» Кіцманська міська рада вирішила: об’єднати територіальну громаду міста Кіцмань, Кіцманської міської ради з територіальними громадами села Суховерхів, Суховерхівської сільської ради, села Давидівці, Давидівської сільської ради в Кіцманську об’єднану територіальну громаду з адміністративним центром у місті Кіцмань».
Це рішення є кінцевим етапом дій зі створення Кіцманської ОТГ на рівні органів місцевого самоврядування і остаточно утверджує намір громади об’єднатися.

Подібне рішення вже прийняли громади сіл Давидівці і Суховерхів.

На даний час місцевими радами формується пакет всіх необхідних документів, які відповідно до Закону буде передано в Чернівецьку обласну державну адміністрацію для погодження. За попереднім висновком план об’єднання Кіцманської ОТГ вже було схвалено. Далі саме ОДА має погодити всі документи і в десятиденний термін, як передбачає закон, подати у Центральну виборчу комісію.

Джерело: КІЦМАНЬ СЬОГОДНІ

 

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)