Сокирянські “намистинок” виступили на обласному фестивалі

Одним з ефективних та незамінних засобів розвитку дитячої творчості є мистецтво з його розмаїтим, неповторним світом, здатним зворушувати душу, пробуджувати творчу активність, розвивати психічні пізнавальні процеси, виховувати повагу до культурних надбань.

Світ мистецтва відкриває для дитини дошкільного віку неосяжні можливості для прояву власного “Я”, чим допомагає усвідомити себе неповторною особистістю з індивідуальними естетичними смаками та вподобаннями.

З метою  підтримки  талановитих та обдарованих дітей дошкільного віку в  різних видах мистецтва, розвитку їх творчих здібностей , 7 червня на базі обласного центру естетичного виховання «Юність Буковини»  відбувся  гала – концерт обласного фестивалю «Буковинські намистинки» серед закладів дошкільної освіти та дошкільних підрозділів  навчально –виховних комплексів області.

Сокирянську ОТГ представили вихованці старшої групи «Капітошка» закладу дошкільної освіти № 2 «Барвінок», які виконали гімнастичну композицію «Ніжні квіти».

Дівчатка вперше виступили на обласній сцені і дуже хвилювалися . Родини  юних артистів  вітали та підтримували їх бурхливими оплесками. Серед 25 колективів – учасниць  наші грації виступили блискуче. Вони показали себе, як справжні гімнастки – стрункими  та підтягнутими, добре володіли почуттям такту і ритму, вміло, гарно рухались під музику та виконували акробатичні елементи.

Дякуємо керівнику гуртка Мироновій Сусанні Суренівні, вихователю Бондар Ользі Володимирівні, батькам  за приємні хвилини, подаровані дівчатками . Гордимось вами, наші гімнастки!.

 

Кузик М.М., вихователь- методист ЗДО № 2 «Барвінок»

НОВИНИ РАЙОНІВ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Вижницького району

новини Герцаївського району

новини Глибоцького району

новини Заставнівського району

новини Кельменецького району

новини Кіцманського району

новини Новоселицького району

новини Путильського району

новини Сокирянського району

новини Строжинецького району

новини Хотинського району

новини Чернівців