Сільські голови мають активізувати роботу щодо реалізації природоохоронних заходів

В ході проведення апаратної наради про голові райдержадміністрації Петру Бескупському, начальник відділу інфраструктури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту райдержадміністрації Сергій Беженар проінформував присутніх «Про внесення пропозицій до обласної Комплексної програми з охорони навколишнього природного середовища «Екологія» на 2016- 2018 роки».

Повідомляє сайт СОКИРЯНИ СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Сокирянської РДА.

Як зазначалося, реалізація даної Програми стає ефективнішою під час виконання на місцевому рівні, оскільки більшість проблемних питань пов’язаних з довкіллям вирішуються саме місцевими радами. Окрім того, через систему взаємодії з органами місцевого самоврядування здійснюється політика охорони навколишнього природного середовища, забезпечення екологічної безпеки, підтримки екологічного балансу.

Голова районної державної адміністрації Петро Бескупський закликав сільських голів активніше брати участь у поданні запитів до управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації для фінансування природоохоронних заходів з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища на 2018 рік.

Джерло: СОКИРЯНИ СЬОГОДНІ

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)