Село Іспас в шестірці кращих спортивних сіл України

З 21 по 24 вересня 2017 року у селищі Ворохта Івано-Франківської області проходили Всеукраїнські змагання «Краще спортивне село України 2017». Буковину на цих змаганнях представляла команда села Іспас Вижницького району. Участь у змаганнях взяли 24 команди з усіх областей України.

Змагалися спортсмени з таких видів спорту: волейбол, гирі, настільний теніс, шашки та перетягування линви.

Повідомляє сайт ВИЖНИЦЯ СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Вижницької РДА.

Наша волейбольна команда у складі Сергія Гакмана, Павла Горюка, Віталія Гаф’юка, Василя Фуштея, Олексія Труфина та Дмитра Гакмана посіла ІІІ призове місце. Віктор Бендив виборов п’яте місце з гирьового спорту. Команда з настільного тенісу у складі Віталія Гакмана та Наталії Ткачук посіла п’яте місце. Степан Гакман та Олена Беженар здобули сьоме місце з гри в шашки. Пяте місце посіли наші спортсмени у змаганні з перетягування линви (Іван Катеринчук, Іван Нагірняк, Анатолій Войчук, Іван Штефюк, Віталій Шитрюк та Юрій Ткачук). Тож в загальнокомандному заліку команда села Іспас посіла 6 місце.

Змагання організовані Всеукраїнським фізкультурно-спортивним товариством «Колос» АПК України. Головним суддею змагань був Роман Вірастюк, український спортсмен, фіналіст Олімпійських ігор-1996 року.

За вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту серед сільського населення України Почесними грамотами Центральної ради ВФСТ «Колос» АПК України нагороджені: Віталій Шитрюк, голова Вижницької районної організації ВФСТ «Колос»; Юрій Ткачук, директор ДП «Вижницький держспецлісгосп АПК» та Микола Шевчук, голова Хотинської РО ВФСТ «Колос» АПК України.

Подяку від голови ВФСТ «Колос» АПК України Олександра Мендуся отримала команда Іспаської сільської ради за розбудову спортивного руху на селі та як переможець обласних і учасник фінальних змагань серед спортивних команд сільських і селищних рад на «Краще спортивне село України 2017 року».

Про це інформує Вижницька РО ВФСТ «Колос» АПК України.

Джерело: ВИЖНИЦЯ СЬОГОДНІ

 

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінка застрягла у вікні, коли викидала свої фекалії під час побачення

Дивні сексуальні практики – збочення чи природа?

Мужчина изнасиловал, а затем и убил свою 3-недельную дочь

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец

НОВИНИ РАЙОНІВ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Вижницького району

новини Герцаївського району

новини Глибоцького району

новини Заставнівського району

новини Кельменецького району

новини Кіцманського району

новини Новоселицького району

новини Путильського району

новини Сокирянського району

новини Строжинецького району

новини Хотинського району

новини Чернівців