Рятувальники роз’яснили чернівчанам правила безпеки на воді

Найбільш приємний і корисний відпочинок влітку — відпочинок біля води. Вода може принести багато задоволення за умови обачливості й обережності, проте може завдати багато прикрих неприємностей тому, хто не дотримується правил безпечної поведінки. Для того, щоб запобігти нещасним випадкам рятувальники постійно проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу з краянами у місцях з масовим перебуванням людей біля води.

Повідомляє сайт ЧЕРНІВЦІ СЬОГОДНІ посилаючись на сайт управління ДСНС України у Чернівецькій області.

Так, 1 серпня працівники Управління ДСНС та Чернівецького міського відділу провели рейд у місцях, де полюбляють відпочивати чернівчани. На озері, що на вул. Комарова, рятувальники не оминули увагою жодного відпочивальника. Під час бесід з людьми надзвичайники нагадали основні правила безпечної поведінки на воді та роздали присутнім листівки. Окрему  увагу було приділено дітям, у спілкуванні з ними  рятувальники наголосили, що не можна допускати грубих ігор на воді та те, що діти повинні перебувати біля води лише під наглядом дорослих. Такі ж заходи було проведено і на інших озерах обласного центру.

Інформаційно-роз’яснювальна робота триває по всій Чернівецькій області та проводитиметься і надалі, адже вона дасть змогу запобігти нещасним випадкам на воді та навчити якомога більшу кількість людей свідомому ставленню до власної безпеки.

Джерело: ЧЕРНІВЦІ СЬОГОДНІ

 

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:                                                          

Блoгеры cтaнoвятcя oпacнее ИГИЛa и Гитлерa

Пoлтaвcькі пaцaни рвуть мережу

Cтеллa из шoу «Хoлocтяк-7» рaccкaзaлa, был ли у нее cекc c Дмитрием Черкacoвым

Укрaинcкaя cекc-cимвoл cделaлa зaявление o cвoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят вcтречaтьcя c пoлными женщинaми

Безвиз c ЕC: cкoлькo нужнo денег в cутки (ИНФOГРAФИКA)