Рятувальники брали участь у батьківських зборах Хотинського НВК

Працівники Держслужби з надзвичайних ситуацій Хотинщини проводять активну роботу щодо недопущення загибелі та травмування дітей під час пожеж чи інших надзвичайних подій, інформує сайт Хотин Сьогодні з посиланням на Хотинську РДА

Для цього рятувальники здійснюють активну роз’яснювальну роботу як із самими дітьми, так і з їхніми батьками.

Зокрема, фахівці Хотинського райвідділу Управління ДСНС України у Чернівецькій області є частими гостями під час проведення батьківських зборів у навчальних закладах району.

Так, 8 лютого рятувальники взяли участь у батьківських зборах в Хотинському навчально-виховному комплексі “Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І ступеня”. На зустрічі були присутні понад 50 батьків. На початку зустрічі фахівці райвідділуДСНС нагадали батькам, що для біди іноді достатньо декількох секунд, тому в жодному разі не можна залишати дітей без нагляду. Окрім цього, дітям потрібно розповідати про всю небезпеку, яка нас оточує. Водночас рятувальники нагадали, що батьки для дітей є не лише найріднішими людьми, а й зразком для наслідування, тому дорослим на власному прикладі необхідно показувати ту культуру безпечної поведінки, яка допоможе уникнути трагічних випадків.

НОВИНИ РАЙОНІВ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Вижницького району

новини Герцаївського району

новини Глибоцького району

новини Заставнівського району

новини Кельменецького району

новини Кіцманського району

новини Новоселицького району

новини Путильського району

новини Сокирянського району

новини Строжинецького району

новини Хотинського району

новини Чернівців