Ряди буковинських прикордонників поповнилися строковиками

Як інформують в Чернівецькому прикордонному загоні, сьогодні на Буковину прибуло понад сто військовослужбовців строкової служби, які вже від завтра почнуть охороняти державний кордон в межах Чернівецької та Івано-Франківської областей. Близько півтора місяці юнаки проходили підготовку в навчальних центрах Хмельницької та Черкаської областей.

В управлінні Чернівецького прикордонного загону для строковиків відбулися урочистості з нагоди їхнього прибуття до військової частини, участь у яких, зокрема, взяв заступник голови обласної державної адміністрації Ігор Богатирець.

Посадовець привітав новоприбулих військовослужбовців, відзначивши важливість роботи фахівців прикордонної служби краю у такий нелегкий для нашої держави час. «Переконаний, що Ви з честю та гідністю виконуватимете свій громадянський обов’язок у справі захисту кордонів України від ворога, як і безліч Ваших колег донині. Бажаю Вам успіхів», – зазначив Ігор Богатирець.

 В цей же день усіх новоприбулих військовослужбовців розподілили по підрозділах охорони кордону, де вони продовжать підготовку, а в подальшому приступлять до несення служби.

У свою чергу начальник Чернівецького прикордонного загону Павло Лисак привітав чергове поповнення у своїх одностроях та побажав гідно продовжувати традиції прикордонної служби. Він також зауважив, що для всіх строковиків у всіх підрозділах, куди вони сьогодні направляються, створені гідні умови проживання та несення служби.

З прибуттям до відділів прикордонної служби хлопці, в першу чергу, ознайомляться з ділянкою кордону, на якій проходитимуть службу. Поряд з цим, відповідно до прикордонних традицій, кожен військовослужбовець строкової служби отримає зброю, яка буде за ним закріплена, та зелений берет, що підкреслить їх належність до прикордонного відомства.

Чернівецька обласна державна адміністрація

НОВИНИ РАЙОНІВ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Вижницького району

новини Герцаївського району

новини Глибоцького району

новини Заставнівського району

новини Кельменецького району

новини Кіцманського району

новини Новоселицького району

новини Путильського району

новини Сокирянського району

новини Строжинецького району

новини Хотинського району

новини Чернівців