Розпочато роботу по проведенні інвентаризації земельних ділянок

Сокирянською районною державною адміністрацією спільно із головами сільських рад  наприкінці 2016 року було розпочато роботу по проведенні інвентаризації земельних ділянок пайового фонду на території району.

Повідомляє сайт СОКИРЯНИ СЬОГОДНІ посилаючичь на сайт Сокирянської РДА.

За даними відділу Держгеокадастру в Сокирянському районі встановлено, що на території району до розпаювання підлягало 20434 земельні ділянки на загальну площу 29,3 тис. га. Отримали сертифікатів на право на  земельну частку (пай) – 20401 громадянин, з них нотаріально посвідчили перехід права власності 5607 громадян, або 27,5 % від усіх сертифікатів, що отримано.

Зокрема, на території району 7288 громадян вийшли із земельною ділянкою в натурі на загальній площі 8162 га, що становить 30% від загальної площі всіх земель пайового фонду.  Найбільше земель отримано в натурі громадянами, які вирішили вийти із землями в натурі в Кулішівській сільській раді 100%, Грубнянській – 99,4%, Корманській – 92,1%, Білоусівській – 79,3 %, Михалківській – 70,7 %. Більшу половину земель по Лопатівській сільській раді виділено громадянам в натурі, а саме: 56,5 %.

Проте, є ряд населених пунктів у районі в яких громадяни менш активно виходять із землями в натурі. А саме: в с.Селище – 0,4%, с.Волошкове  – 2,4%. В селах Олексіївка, Вітрянка, Сербичани, Ожеве більше 10% населення виявили бажання отримати землі в натурі. В селах Шебутинці, Романківці, Вашківці, Василівка, Гвіздівці, Братанівка, Коболчин, Шишківці – отримано землі до 20 і більше відсотків.

Слід зазначити, що через тривалу та складну процедуру переоформлення спадкового майна, в тому числі земельних ділянок і витрати на це певних коштів, деякі громадяни своєчасно не вчиняють відповідних дій, однак і не відмовляються від успадкованого права.

При цьому, як зазначають у відділі агропромислового розвитку райдержадміністрації протягом 2016 та 7 місяців 2017 років до районної державної адміністрації звернулося 115 громадян щодо затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) і видачі документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки.

За словами працівників аграрного відділу, кожен власник земельної частки (паю) має усвідомити, що реальним власником належного йому паю він стане тільки тоді, коли це право буде посвідчене свідоцтвом на право власності на земельну ділянку і який буде зареєстрований у встановленому законом порядку.

Джерело: СОКИРЯНИ СЬОГОДНІ 

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)

НОВИНИ РАЙОНІВ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Вижницького району

новини Герцаївського району

новини Глибоцького району

новини Заставнівського району

новини Кельменецького району

новини Кіцманського району

новини Новоселицького району

новини Путильського району

новини Сокирянського району

новини Строжинецького району

новини Хотинського району

новини Чернівців