Приязне ставлення “Мрії” до сепаратистів шокувало Буковину

Агрохолдинг “Мрія” під керівництвом Саймона Чернявсьького уже устиг набути такої популярності на Буковині, якій могли б позаздрити навіть Бітлз. Однак, на жаль прославився він не своїм вкладом у сільське господарство області, а рейдерськими захопленнями, сканадалами та масштабними махінаціями. Ми уже неодноразово повідомляли про «нечисті» методи гри нового менеджменту компанії. Проте цього разу керівництво “Мрії” вдарило буковинців у саме серце.

Війна на Донбасі –відкрита рана не лише для Чернівечини але і для кожного громадянина України, і саме на неї насипали пуд солі нові власники агрхолдингу, прихистивши під своїм крилом ДНРівсських сепаратистів.

Хрустальов Сергій Сергійович, певний час працював охоронцем у скандально відомому агрохолдингу. І все б нічого, якби не цікаві факти його біографії. Уродженець Донеччини, вище згаданий пан Хрустальов, виявився мінометником окремої бригади спеціального призначення “Восток” у якій перебував аж до березня 2016 року.Слідчі СБУ документально підтверджують його безпосередню участь у мінометних обстрілах позицій сил антитерористичної операції в районі Донецького аеропорту. Однак «музика грала не довго», і слідчим усе ж вдалось затримати Сергія Сергійовича прямо на робочому місці.

Приязне ставлення до сепаратистів для «Мрії» не випадковість, а звичка. Адже керівник служби охорони, Олександр Ліхачов (саме він найняв ДНРівського терориста), ще за часів Януковича командував міліцейським УБОЗом Донецької області, який пізніше практично у повному складі перейшов на бік ДНР. А заступник Ліхачова, Всеволод Некрасов до війни працював в міліції Маріуполя, яка з початком бойових дій також перейшла на бік окупантів.

Проте усім відомо, що риба гниє з голови. І саме з керівника, почав “гнити” агрохолдинг “Мрія”. Адже генеральний директор компанії, Саймон Чернявский маючи тісні зв’язки із російським та донецьким бізнесом співпрацював із проросійським олігархом Рінатом Ахметовим, та колишнім регіоналом Сергієм Тігіпко.

Страшно уявити скількох терористів, прихистив у себе американець одеського походження, вихований російським та донецьким бізнесом . Можливо нам іще не одноразово доведеться почути про затримання чергового сепаратиста, який працює на нову «Мрію».

НОВИНИ РАЙОНІВ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Вижницького району

новини Герцаївського району

новини Глибоцького району

новини Заставнівського району

новини Кельменецького району

новини Кіцманського району

новини Новоселицького району

новини Путильського району

новини Сокирянського району

новини Строжинецького району

новини Хотинського району

новини Чернівців