Представники Сокирянщини взяли участь у командно-штабних навчаннях

Голова районної державної адміністрації Петро Бескупський, заступник голови районної ради Олексій Бойко та командири загонів територіальної оборони району взяли участь у командно-штабних навчаннях з територіальної оборони, які відбулись 19 серпня на полігоні Сторожинецького району.

Про це повідомляє сайт СОКИРЯНИ СЬОГОДНІ з посиланням на сайт РДА.

В ході проведення навчань заплановано відпрацювання механізму взаємодії між військовими командуваннями та обласними (районними) державними адміністраціями щодо спільного планування та виконання завдань територіальної оборони.

Захід спрямований на підсилення діяльності загонів територіальної оборони, що є важливою ланкою в напрямку підвищення обороноздатності держави, безпосереднього захисту Сокирянщини та її важливих стратегічних об’єктів. Загони територіальної оборони були створені два роки тому з числа добровольців. Вони підпорядковуються  районному військовому комісару та, у разі необхідності, будуть залучатись до виконання завдань територіальної оборони у межах своїх адміністративно-територіальних одиниць.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:                        

Блoгеры cтaнoвятcя oпacнее ИГИЛa и Гитлерa

Пoлтaвcькі пaцaни рвуть мережу

Cтеллa из шoу «Хoлocтяк-7» рaccкaзaлa, был ли у нее cекc c Дмитрием Черкacoвым

Укрaинcкaя cекc-cимвoл cделaлa зaявление o cвoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят вcтречaтьcя c пoлными женщинaми

Безвиз c ЕC: cкoлькo нужнo денег в cутки (ИНФOГРAФИКA)