Офшорні партнери гендиректора «Мрії» Саймона Чернявського

Віднедавна у багатих та впливових людей всього світу з’явився спільний головний біль і  страх – викриття їхніх офшорних махінацій.

У різних кінцях світу постійно вибухають скандали, пов’язані з тим, що той чи інший підприємець погорів на виведенні грошей у «безпечне місце», наприклад Кіпр. Але українських бізнесменів не лякають тюрма та штрафи. Саме тому деякі скандальні компанії роками тихцем виводять закордон мільйони та мільярди. Не виключення став і  «Мрія» Агрохолдинг…

Новий менеджмент компанії позиціонує себе як молоду команду перспективних реформаторів галузі. Проте уже зараз стає зрозуміло, з якою метою ці люди прийшли на свої посади. Так, у руки журналістів потрапили документи, які підтверджують багатомільйонні махінації компанії, доводять факт наявності офшорів та пропрацьованих роками методів уникання податків

Генеральний директор компанії – американець із одеським корінням Саймон Чернявський, отримав багатий кар’єрний досвід в Росії та на теренах України. Останнім місцем роботи Саймона був агрохолдинг «HarvEast», саме тому Чернявському часто приписують наявність надійних зв’язків на Донбасі.

Чернявський в інтерв’ю назвав одне із своїх правил успіху:

 

«Нужно найти партнеров, вдвоем или втроем всегда намного легче, чем одному»

  (Саймон Чернявський)

 

Саме тому керівник «Мрії» заручився допомогою двох партнерів спеціалістів своєї справи. Один із них – фінансовий директор агрохолдингу Тон Хулс. Цей партнер Саймона  має досвіт роботи на  Кіпрі, а саме в Allseeds Cyprys. Саме ці кілька років на «острові офшор» дали пану Хулсу безцінний досвід, який він втілює в життя разом із Чернявським.

Адже саме у напрямку Кіпру зникають багатомільйонні транші інвесторів та кредиторів «Мрії». Відбувається це не без допомоги ще одного Саймонового партнера у цій тіньовій справі –  Хараламбоса Саміра, директора офшорної  кіпрської компанії «APEXEAST WEST SERVICE SOLUTIONS LTD».

Проте процес відмивання кредитних грошей в офшори починається ще в Україні. «Мрія» – одне із найбільших сільгосппідприємств в нашій державі. До нього, зокрема, офіційно входять, або  просто контролюються «своїми» людьми  ТОВ «Мрія Буковина», «ЕлАгрі-Козова», ТОВ «Насінневий дім СІД ХАУЗ», «Товстеньківський крохмальний завод», «КОРН ТРЕЙДИНГ», «ЕлАгрі-Деренівка». Саме ці фірми генеральний директор агрохолдингу Саймон Чернявський та його партнери  використовують для «відмивання» мільйонів.

Майже синхронно – 15-17 квітня 2015 року – всі ці шість вищеназваних фірм перерахували на Кіпр компанії уже знайомого нам Хараламбоса Саміра «APEXEAST WEST SERVICE SOLUTIONS LTD» однакову суму – по 24270 доларів кожна. Загальна цифра  у 145620$ була перерахована за «підбір персоналу».

0l

Також підозрілим є і той факт, що одразу на 6-ти підприємствах протягом 2-х днів виникла така термінова необхідність підбору персоналу, і у всіх шести випадках із однаковою «платою» за послуги. Стає очевидно, що це банальна тіньова схема із виведення коштів керівництва «Мрії».

 

22222222

А ось ще один епізод офшорних махінацій «Мрії» . 21 квітня 2015 року фірма «Рідні лани» (тепер – «Врожайна нива»), яка входила до «Мрія» Агрохолинг на момент платежу, переводить  суму в майже 5.5 мільйонів гривень на рахунок ТзОВ «Продторгсервісплюс», яке знаходиться у селі Шпитьки, Київської області. Призначення платежу – «за консультаційні послуги» .

 

56

 

Цікавим є те, що саме ТзОВ «Продторгсервісплюс», згідно із даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, перебуває в стані припинення.

 

59

 

До речі, із січня 2015 року, а саме із початком тісної офшорної співпраці Чернявського і  Хараламбоса, життя кіпріота різко змінилося у кращу сторону.

Раніше бідний кіпріот Хараламбос міг дозволити собі лише чашку кави на сніданок. Тепер же поважний офшорний бізнесмен , як справжній радянський аристократ, снідає бутербродом з ікрою та запиває його шампанським Moet, вартістю 100 доларів за пляшку, викурюючи при цьому виключно колекційні сигари…

 

 

Цікаво, а чи знають у раді кредиторів та інвесторів “Мрія” Агрохолдинг, яким той винен 1.1 мільярда доларів, куди, кому та на які цілі компанія перераховує їхні гроші?

НОВИНИ РАЙОНІВ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Вижницького району

новини Герцаївського району

новини Глибоцького району

новини Заставнівського району

новини Кельменецького району

новини Кіцманського району

новини Новоселицького району

новини Путильського району

новини Сокирянського району

новини Строжинецького району

новини Хотинського району

новини Чернівців