Новоселицькі школярі та їх ровесники з Чернівців відпочивають в Молдові

Подорож до сусідньої країни вони вирушили минулої п’ятниці, повідомляє прес-служба ОДА:«Молдовські колеги звернулися до профільних міністерств України з ініціативою про відпочинок та оздоровлення дітей на території їх країни.

Повідомляє сайт НОВОСЕЛИЦЯ СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Rayon.cv.ua.

У зв’язку з тим, що в Чернівецькій області компактно проживає румуномовне населення, буковинцям було запропоновано відправити дітей на відпочинок до Молдови, – зазначив заступник голови обласної державної адміністрації Ігор Богатирець. – З міста Чернівці наразі виїжджають 17 дітей від 10 до 17 років, решта – з Новоселицького району.

Всі витрати на проживання, харчування та розваги взяла на себе приймаюча сторона. З нашого боку – забезпечення транспортних витрат». Посадовець побажав юним буковинцям гарних вражень, цікавих знайомств, а також щоб вони почали новий навчальний рік повні сил та натхнення.Діти будуть перебувати з  12 по 22 серпня у літньому таборі «Prietenia»  («Дружба») , що розташований у селі Кошница Дубоссарського району Республіки Молдова.

На відпочинок до сусідньої країни вирушили учні навчальних закладів з викладанням на молдавській та румунській мовах, які є переможцями різноманітних конкурсів, спортивних змагань, досягли успіхів в образотворчому мистецтві, музиці або є відмінниками навчання.

Джерело: НОВОСЕЛИЦЯ СЬОГОДНІ

 

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)