Невдовзі відбудуться змагання на автомобілях позашляхового класу

З 20 по 24 вересня 2017 року на території Сокирянського району відбудуться змагання на автомобілях позашляхового класу Rainforest challenge. З приводу організації змагань та забезпечення правопорядку була зустріч  першого заступника голови райдержадміністрації Андрія Маркевича з представниками ГО Чернівецького клубу екстремального автотуризму «Bukovina4x4».

Повідомляє сайт СОКИРЯНИ СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Сокирянської РДА.

В ході зустрічі обговорено маршрут та місце проведення змагань. Місцем проведення визначено територію туристичного комплексу «Услад». За словами організаторів на змагання запрошено близько 20 екіпажів, які будуть змагатися в умовах лісу. А. Маркевич запевнив, що буде вжито всіх заходів задля належного та безпечно проведення змагань.

Довідково:

RFC (rainforest challenge) – це спорт з пригодами, що бере свій початок в Малайзії (23.11.1997). З тих часів RFC привертає до себе учасників з усього світу. Це жорсткі змагання для 4х4 ентузіастів, які хочуть спробувати свої сили в найжорсткіших умовах в джунглях та лісу. RFC – це дух братерства, командної роботи.

Джерело:  СОКИРЯНИ СЬОГОДНІ

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Brazzers Готовит Порнопародию На “Игру Престолов”

Девушка использовала Instagram, чтобы показать свою невероятную трансформацию

Знаменитые женщины с пышной и натуральной грудью

Заняв пост президента, Эммануэль Макрон уже потратил 10 000 долларов на макияж

Геополитическая реверсия: “новые 80-е”

Пoчему мужчины не хoтят вcтречaтьcя c пoлными женщинaми