На Вижничині триває підготовка до Дня незалежності

17 серпня, голова районної державної адміністрації Руслан Сенчук провів нараду з питань відзначення у районі Дня Державного Прапора України та 26-ї річниці Незалежності. Участь у засіданні взяли голова районної ради Михайло Андрюк та керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

Про це повідомляє сайт ВИЖНИЦЯ СЬОГОДНІ з посиланням на сайт РДА.

Обговорено основні заходи, які відбудуться до державних свят. Зокрема, 23 серпня, робочий день розпочнеться на площі Героїв Майдану з урочистого підняття Державного Прапора України. Відтак, цього дня о 14.00 прийнято рішення провести урочистості приурочені до Дня незалежності. В рамках заходу заплановано привітання від керівництва району, вручення нагород кращим жителям Вижниччини.

Крім того, 23 серпня, делегація від Вижницького району візьме участь в урочистостях, що відбудуться у місті Чернівці до Дня незалежності.

24 серпня заплановано також низку заходів. Зокрема, о 15.00 на стадіоні Черемош у Вижниці розпочнеться фінал дитячого чемпіонату району з футболу, а о 17.00 – фінал кубка району з футболу. Відтак, о 19.00 на площі Героїв Майдану продовжиться відзначення Дня незалежності святковим концертом та нагородженням спортсменів.

Водночас Руслан Сенчук акцентував увагу на необхідності віддати належне, у ці святкові дні, матерям загиблих учасників АТО, репресованим та політв’язням.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:                        

Блoгеры cтaнoвятcя oпacнее ИГИЛa и Гитлерa

Пoлтaвcькі пaцaни рвуть мережу

Cтеллa из шoу «Хoлocтяк-7» рaccкaзaлa, был ли у нее cекc c Дмитрием Черкacoвым

Укрaинcкaя cекc-cимвoл cделaлa зaявление o cвoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят вcтречaтьcя c пoлными женщинaми

Безвиз c ЕC: cкoлькo нужнo денег в cутки (ИНФOГРAФИКA)