На Вижниччині відбудеться низка заходів до дня Конституції

13 червня, голова районної державної адміністрації Руслан Сенчук провів робочу нараду з питань організації у Вижницькому районі заходів з нагоди 22-ї річниці Конституції України. Участь у засіданні взяв заступник голови районної ради Сергій Вірста.

Відповідно до Указу Президента України «Про відзначення 22-ї річниці Конституції України», розпорядження Чернівецької обласної адміністрації від 07 червня №524-р «Про відзначення у Чернівецькій області 22-ї річниці Конституції України» та розпорядження Вижницької райдержадміністрації від 30 травня №146 «Про відзначення у Вижницькому районі 22-ї річниці Конституції України» заплановано провести низку заходів для відзначення державного свята. Так, 28 червня у Вижниці та населених пунктах відбудеться покладання квітів до пам’ятників Шевченку, громадсько-політичним діячам, церемонії підняття Державного Прапора України.

Напередодні державного свята, 27 червня о 14-ій годині в районному будинку народної творчості та дозвілля відбудуться спільні урочистості та концерт з нагоди відзначення 100-річчя запровадження державної служби та 22-ї річниці Конституції України за участю громадських діячів, депутатів місцевих рад, представників виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Крім того, як поінформувала начальник відділу культури районної державної адміністрації Наталія Додяк, у районі заходи до Дня Конституції триватимуть впродовж червня. Так, у селі Карапчів відбудеться свято родинної пісні «Співоче поле», у бібліотеках району розгорнуто тематичні виставки архівних документів, присвячених історії українського державотворення та питанням сучасного розвитку Української держави.

Також у стаціонарних таборах району заплановано провести вікторини на знання Конституції України, години спілкування та диспути на відповідну тематику.

У кінотеатрі імені Т.Шевченка у Вижниці відбудеться тематичний показ документальних фільмів про історію українського державотворення.

НОВИНИ РАЙОНІВ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Вижницького району

новини Герцаївського району

новини Глибоцького району

новини Заставнівського району

новини Кельменецького району

новини Кіцманського району

новини Новоселицького району

новини Путильського району

новини Сокирянського району

новини Строжинецького району

новини Хотинського району

новини Чернівців