На Сторожинеччині відбувся виїзний науково-пізнавальний семінар

25 квітня, з нагоди Всесвітнього дня водних ресурсів, відбувся виїзний науково-пізнавальний семінар «Вода – основна складова життя», організований НВП «Акватон», за підтримки Чернівецької обласної державної адміністрації у складі незалежної регіональної експертної групи із безпеки та якості води, пише сайт Сторожинець Сьогодні з посиланням на Сторожинецьку РДА.

У заході взяли участь керівник апарату районної державної адміністрації Василь Гоцуляк, директор НВП «Акватон» Анатолій Подольський, заступник начальника відділу координації природоохоронної роботи, регулювання використання природних ресурсів та погоджень управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації Василь Каменецький, молодший науковий співробітник ДП «Науковий центр превентивної токсикології, харчової та хімічної безпеки імені академіка Л.І.Медведя Міністерства охорони здоров’я України» Юлія Караван, завідувач виробничої лабораторії ТМ «Ательє води» Костянтин Наконечний, працівники райдержадміністрації, органів місцевого самоврядування, представники освіти, медицини, комунальної служби.

Під час семінару обговорено питання води як основної складової всього живого, щодо води нашого регіону, територіальних особливостей та відмінностей.

Зокрема доповідачі інформували присутніх про якість питної води та її фізіологічну повноцінність, санітарно-гігієнічні вимоги до облаштування джерел децентралізованого водопостачання та їх санацію.

Окрім того ознайомлено слухачів семінару з класичними та сучасними методами очистки води в побутових та виробничих умовах.

Наприкінці заходу проведено дискусію та обговорення проблематики заходу.

Джерело: Сторожинець Сьогодні

Читайте также:

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

Назван самый сексуальный холостяк Земли

57-летняя модель удивила своими формами

Как снять головную боль за несколько минут?

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

НОВИНИ РАЙОНІВ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Вижницького району

новини Герцаївського району

новини Глибоцького району

новини Заставнівського району

новини Кельменецького району

новини Кіцманського району

новини Новоселицького району

новини Путильського району

новини Сокирянського району

новини Строжинецького району

новини Хотинського району

новини Чернівців