На Сторожинеччині проводять “Урок”

Щорічно впродовж липня-жовтня в Україні проводять Всеукраїнський профілактичний захід «Урок».

Так, службою у справах дітей Сторожинецької районної державної адміністрації вже впродовж липня-серпня 2017 року організовано та проводиться Всеукраїнський профілактичний захід «Урок» з метою надання дітям, які опинилися в складних життєвих обставинах, адресної допомоги в підготовці до нового навчального року; виявлення дітей шкільного віку, відносно яких є ймовірність не охоплення їх навчанням на початок навчального року, усунення причин та умов даного явища; соціального захисту виявлених дітей, запобігання їх бездоглядності та безпритульності.

Про це повідомляє сайт СТОРОЖИНЕЦЬ СЬОГОДНІ з посиланням на сайт РДА.

Станом на 18.08.2017 року здійснено обстеження 78 сімей, в яких проживають 229 дітей.

В процесі обстеження сімей всім батькам надано рекомендації, проведено профілактично-роз’яснювальні бесіди щодо покращення виконання батьківських обов’язків, забезпечення належних умов проживання, виховання та розвитку дітей, належної підготовки дітей до нового навчального року, роз’яснено щодо їх особистої відповідальності за неналежне виконання чи ухилення від виконання своїх батьківських обов’язків, в т.ч. не забезпечення отримання дітьми повної загальної середньої освіти, та недопущення здійснення насилля в сім’ї відносно дітей.

В рамках Всеукраїнського профілактичного заходу «Урок» з нагоди підготовки до початку нового 2017/2018 навчального року службою у справах дітей проводиться благодійна акція та видаються набори шкільного приладдя. Так, закуплено наборів шкільного приладдя на суму 5,000 грн.: 18 наборів для дітей 1-4 класів, 42 набори – 5-11 класів.

Також службою у справах дітей Чернівецької облдержадміністрації надано 16 наборів «Дитячий портфель + канцтовари», які додатково будуть вручені дітям, які опинилися в складних життєвих обставинах.

З метою підтримки дітей з сімей, які опинились в складних життєвих обставинах, служба у справах дітей звертається до небайдужих жителів Сторожинецького району про надання допомоги таким сім’ям та їх дітям.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:                        

Блoгеры cтaнoвятcя oпacнее ИГИЛa и Гитлерa

Пoлтaвcькі пaцaни рвуть мережу

Cтеллa из шoу «Хoлocтяк-7» рaccкaзaлa, был ли у нее cекc c Дмитрием Черкacoвым

Укрaинcкaя cекc-cимвoл cделaлa зaявление o cвoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят вcтречaтьcя c пoлными женщинaми

Безвиз c ЕC: cкoлькo нужнo денег в cутки (ИНФOГРAФИКA)

 

НОВИНИ РАЙОНІВ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Вижницького району

новини Герцаївського району

новини Глибоцького району

новини Заставнівського району

новини Кельменецького району

новини Кіцманського району

новини Новоселицького району

новини Путильського району

новини Сокирянського району

новини Строжинецького району

новини Хотинського району

новини Чернівців