На Сокирянщині стартували змагання на автомобілях позашляхового класу

На Сокирянщині стартували змагання на автомобілях позашляхового класу. В Сокирянах на території нового будинку культури відбувся урочистий старт змагань на автомобілях позашляхового класу Rainforest challenge.

Повідомляє сайт СОКИРЯНИ СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Сокирянські новини.
RFC (rainforest challenge) – це спорт з пригодами, що бере свій початок 1997 року в Малайзії. З тих часів RFC привертає до себе учасників з усього світу. Це жорсткі змагання для 4х4-ентузіастів, які хочуть спробувати свої сили в найжорсткіших умовах джунглів та лісу. RFC – це дух братерства, командної роботи.
Привітав учасників із початком змагань та побажав натхненної боротьби та перемоги перший заступник голови Сокирянської РДА – Андрій Маркевич.
Попередньо місцем проведення змагань було обрано лісовий масив, що біля туристичного комплексу «Услад». Боротимуться за перемогу близько 20 екіпажів відважних гонщиків. Перед початком заїзду учасники демонстрували свої автомобілі в райцентрі. Кожен мав змогу ознайомитися із потужними автомобілями, поспілкуватися із досвідченими водіями та зробити знімок на пам’ять.
Тож бажаємо учасникам удачі та незабутніх вражень. Вперед за перемогою!

Джерело: СОКИРЯНИ СЬОГОДНІ

 

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінка застрягла у вікні, коли викидала свої фекалії під час побачення

Дивні сексуальні практики – збочення чи природа?

Мужчина изнасиловал, а затем и убил свою 3-недельную дочь

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец