На ремонт житлового будинку виділино 9 мільйонів гривень

За рахунок спеціального фонду міського бюджету – бюджету розвитку на капітальний ремонт житлового фонду у Чернівцях цього року спрямовано 9 мільйонів гривень.

Титульний список об’єктів, які ремонтуватимуть за ці кошти, затвердив виконавчий комітет міської ради.

Зокрема, заплановано провести капітальний ремонт в 49-ти житлових будинках ( ремонт покрівель, електромереж, під’їздів, утеплення фасадів та інші роботи). На виконання цих робіт передбачено 5,3 млн. грн. Ще 2,6 млн. грн. становитиме співфінансування мешканців.

В дев’яти будинках буде відремонтовано оголовки, в окремих з них ущільнено димовентканали. На ці роботи передбачено майже 327 тис. грн. На облаштування двох пандусів до житлових будинків, де проживають чернівчани з особливими потребами, передбачено 40 тис. грн.

На заміну мереж електропостачання в чотирьох житлових будинках виділено 51,4 тис.грн. Понад 1,4 млн. грн. спрямують на встановлення лічильників обліку тепла в 35-ти житлових будинках.

Співфінансування мешканців на ці роботи становитиме 353 тис. грн. Майже 1,5 млн. грн. буде спрямовано на заміну 11 ліфтів. Ще 211,6 тис. грн. виділено на експертне обстеження ліфтів в 46-ти житлових будинках.

Чернівецька міська рада

НОВИНИ РАЙОНІВ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Вижницького району

новини Герцаївського району

новини Глибоцького району

новини Заставнівського району

новини Кельменецького району

новини Кіцманського району

новини Новоселицького району

новини Путильського району

новини Сокирянського району

новини Строжинецького району

новини Хотинського району

новини Чернівців