На Новоселиччині поговорили про важливі питання району

Сьогодні голова районної державної адміністрації Євгенія Бойко провела щотижневу робочу нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, зупинившись на окремих питаннях життєдіяльності району, пише сайт Новоселиця Сьогодні з посиланням на Новоселицьку РДА.

Розпочалась нарада з приємного – спільною грамотою районної державної адміністрації та районної ради Євгенія Володимирівна привітала з ювілейним 60-річчям начальника відділу регіонального розвитку, містобудування та архітектури райдержадміністрації Олексія Клочуна.

У ході наради аналізувались питання щодо змін у відділі Держгеокадастру в Новоселицькому районі, реєстрації учасників зовнішнього незалежного оцінювання, про стан  заповнення е-декларації тощо.

Обговорювались також питання підготовки агроформувань району до обласної наради за участю голови ОДА О.Фищука 06 квітня 2017 року  з питань  проведення комплексу весняно-польових робіт із дотриманням усіх агротехнічних вимог щодо підготовки ґрунту, посіву ранніх зернових культур та  догляду за ними.

Окрім цього, акцентовано увагу держслужбовців на їх безпосередній участі в заходах з санітарної очистки та благоустрою населених пунктів району.

На завершення наради були надані відповідні доручення.

Джерело: Новоселиця Сьогодні

НОВИНИ РАЙОНІВ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Вижницького району

новини Герцаївського району

новини Глибоцького району

новини Заставнівського району

новини Кельменецького району

новини Кіцманського району

новини Новоселицького району

новини Путильського району

новини Сокирянського району

новини Строжинецького району

новини Хотинського району

новини Чернівців